بسته بندی اثاثیه در باربری پاسداران

باربری پاسداران با بسته بندی اصولی اثاثیه ی شما مانع صدمه دیدن آنها در طول جابه جایی میشود. باربری پاسداران دارای امکانات و تجهیزات بسته بندی اثاثیه مانند کارتن های چندلایه و ضدضربه، ساک های مخصوص و ... میباشد

کارگران توانمند و ماهر باربری پاسداران

باربری پاسداران با استخدام کارگران جوان و آموزش آنها در زمینه های بسته بندی اثاثیه منزل و حمل و جابه جایی وسایل سنگین دارای برترین نیروی باربری در کشور است. هدف اصلی کارگران باربری مجیدیه کسب رضایت شما است.

ماشین های مجهز و مسقف باربری پاسداران

باربری پاسداران دارای کامیون های باری مجهز و مخصوص اثاث کشی منازل میباشد. کف کانتینرهای کامیون های باربری پاسداران با موکت و کارتن پوشیده شده است تا اثاثیه شما عزیزان در طول جابه جایی و اثاث کشی دچار صدمه نشوند.

دسترسی آسان و سریع به باربری پاسداران

باربری پاسداران دارای شعباتی در سراسر تهران است. شما میتوانید برای انجام امور اثاث کشی و باربری خود با نزدیکترین شعبه ی باربری پاسداران تماس حاصل فرمایید. سرمایه ی ما اعتماد شماست. سرعت عمل و دقت را از ما بخواهید.

باربری شمال تهران

97 63 92 22

باربری مرکز تهران

15 88 72 88

باربری غرب تهران

19 40 35 44

باربری شرق تهران

40 14 72 77

باربری پاسداران

باربری پاسداران خدمات نوین In Love

باربری پاسداران با خدمات و سرویس هایی نوین ، به روز و استفاده از تکنیک ها و رو شهای ماهرانه و حرفه ای به نحوه احسنت بارها و اسباب و ثاثیه های شما را حمل و نقل و با امنیت و سلامت کامل به مقصد می رسانند ، باربری پاسداران با خدمات و سرویس هایی که ارائه می دهد در سطح تهران و شهرستان ها پیشتاز و پیشرو می باشد ، در اندک زمان و سریع و آسان تمام بارها و اسباب و اثاثیه های شما را از خرده ریزه ها گرفته تا بزرگ ترین کالاها را به بهترین شکل ممکن جا به جا می نمایند ، در تمام طول هفته و هفت روز هفته و ایام تعطیالات نیز اماده خدمت رسانی و حمل و نقل کالا های شما می باشند ،  با رانندگانی ماهر و با دقت و صبر زیاد بارها و کالاهای شما را به مسافت های دور و نزدیک با امنیت بالا سلامت به مقصد تحویل می دهند ، فقط کافیست که یکبار با باربری پاسداران تماس حاصل نمایید و از خدمات و سرویس هایی که ارائه می دهند بهره ، و این اطمینان را پیدا نمایید که برترین و معتبرترین باربری را انتخاب نموده اید ، و با ارائه دادن با کیفیت ترین سرویس ها باربری پاسداران را به دوستان و آشنایانتان معرفی می نمایید ، باربری و حمل و قل و جا به جایی ها تخصص ماست ، و نگران حمل و نقل کالاهای و بارهای سبک و سنگین نباشید که با یک تماس و در اندک زمان سالم و مرتب و منظم به مقصد می رسانیم ، باربری پاسداران با تیمی متخصص و جوان و کاربلد به موقع در حضور شما می باشند ، و  سرویس هایی با رعایت نکات اسباب کشی را به شما عزیزان و همراهان ارائه می دهند ،

10+
با ما تماس بگیرید