مجهز به خودروهای به روز

4

حمل اثاثیه با ماشین های بزرگ, مسقف و تمیز ، برای جلوگیری از آسیب دیدگی ,دیواره ی داخل کانتین ها موکت شده و لابه لای وسایل پتو قرار میگیرد.

بسته بندی تخصصی ما

2

ما ، در کوتاه ترین زمان ممکن در جمع آوری و بسته بندی وسایل و اسباب منزل شما خدمات خود را ارائه می دهیم تا جای هیچ گونه نگرانی جهت اسباب کشی نداشته باشید .

کارگران مجرب و با اخلاق

3

جابجایی وسایل و اسباب مشتریان توسط کارگران حرفه ای مخصوص اثاث کشی انجام می شود که جای نگرانی از جهت سلامت فیزیکی وسایل باقی نمیگذارد.

چیدمان استاندارد در کامیون

1-(1)

نوع چیدمان وسایل در کامیون اهمیت زیادی دارد. یک چیدمان غیر استاندارد میتواند باعث از بین رفتن وسایل زیرین شود و همچنین با چیدمان صحیح می توان از حداکثر فضا بهره برد.


سابقه درخشان باربری شیخ بهایی

باربری شیخ بهایی با تجربه و سابقه چندین ساله در زمینه اتوبار و باربری و با در اختیار داشتن کادر مجرب باربری از جمله وانت و کامیونت های مخصوص اسباب کشی و کارگران مجرب ، زبده و با اخلاق و همچنین تجهیزات پیشرفته ویژه بسته بندی لوازم و اسباب و اثاثیه ، در 24 ساعت شبانه روز آماده ارائه خدمات به شما ساکنین محترم این منطقه می باشد.

عملکرد بی نظیر باربری شیخ بهایی

با توجه به پر اهمیت بودن زمان در کار باربری و جابجایی، باربری شیخ بهایی همیشه در تلاش بوده تا بتواند در اسرع وقت خدمات خود را ارئه دهد تا گامی در جهت رضایت مشتریان برداشته باشد. البته این سرعت عمل هرگز باعث نشده کیفیت خدمات باربری شیخ بهایی کاسته شود و سرعت عمل توام با کیفیت و حسن انجام کار بوده است.


باربری شیخ بهایی ، اتوبار شیخ بهایی و ارائه خدمات باربری با بهترین تجهیزات

باربری یکی از حرفه های کاربردی می باشد که خدماتی را در باب بسته بندی اثاث ، حمل و نقل و جابه جایی اثاث و کالاها را در داخل تهران و در شهرستان ها در بر می گیرد ، باربری شیخ بهایی یک شرکت باربری معتبر در تهران بزرگ است که خدمات باربری و اتوبار را ارائه می دهد ، این شرکت با وجود پشتوانه نام و نشان و اعتبار باربری تهران تک در تهران و در منطقه مرکز تهران و در محدوده شیخ بهایی راه اندازی شد ، اتوبار شیخ بهایی را می توان یکی از شعبه های مهم اتوبار بیمه بار و تهران تک در نظر گرفت که با گرفتن راهنمایی ها و مشاوره و پشتیبانی مدیریت تهران تک اماده ارائه بهترین خدمات باربری و بسته بندی در تهران بزرگ و حومه و شهرستانها می باشد.

باربری شیخ بهایی

خدمات و فعالیت های باربری و اتوبار ما در تهران و شهرستان ها

از جمله خدمات و فعالیت های که توسط اتوبار و باربری شیخ بهایی در تهران ارائه می شود ، باربری ، حمل و نقل ، اتوبار ، خدمات جابه جایی اثاثیه منزل ، اتوبار شهرستان ، حمل اثاث سنگین ، اثاث کشی منازل ، شرکت ها و ادارات ، باربری در تمام مناطق تهران و ایران

0
با ما تماس بگیرید