مجهز به خودروهای به روز

4

حمل اثاثیه با ماشین های بزرگ, مسقف و تمیز ، برای جلوگیری از آسیب دیدگی ,دیواره ی داخل کانتین ها موکت شده و لابه لای وسایل پتو قرار میگیرد.

بسته بندی تخصصی ما

2

ما ، در کوتاه ترین زمان ممکن در جمع آوری و بسته بندی وسایل و اسباب منزل شما خدمات خود را ارائه می دهیم تا جای هیچ گونه نگرانی جهت اسباب کشی نداشته باشید .

کارگران مجرب و با اخلاق

3

جابجایی وسایل و اسباب مشتریان توسط کارگران حرفه ای مخصوص اثاث کشی انجام می شود که جای نگرانی از جهت سلامت فیزیکی وسایل باقی نمیگذارد.

چیدمان استاندارد در کامیون

1-(1)

نوع چیدمان وسایل در کامیون اهمیت زیادی دارد. یک چیدمان غیر استاندارد میتواند باعث از بین رفتن وسایل زیرین شود و همچنین با چیدمان صحیح می توان از حداکثر فضا بهره برد.


سابقه درخشان ما

با تجربه و سابقه چندین ساله در زمینه اتوبار و باربری و با در اختیار داشتن کادر مجرب باربری از جمله وانت و کامیونت های مخصوص اسباب کشی و کارگران مجرب ، زبده و با اخلاق و همچنین تجهیزات پیشرفته ویژه بسته بندی لوازم و اسباب و اثاثیه ، در 24 ساعت شبانه روز آماده ارائه خدمات به شما ساکنین محترم این منطقه می باشیم .

عملکرد بی نظیر ما

با توجه به پر اهمیت بودن زمان در کار باربری و جابجایی، باربری ما همیشه در تلاش بوده تا بتواند در اسرع وقت خدمات خود را ارئه دهد تا گامی در جهت رضایت مشتریان برداشته باشد. البته این سرعت عمل هرگز باعث نشده کیفیت خدمات این اتوبار کاسته شود و سرعت عمل توام با کیفیت و حسن انجام کار بوده است.


باربری مینی سیتی

باربری مینی سیتی در اتوبار تهران تک

باربری مینی سیتی یکی دیگر از شعبات باربری و اتوبار تهران تک می باشد.و این باربری درمنطقه مینی سیتی  واقع است و شبانه روز آماده می باشند تا در خدمت ساکنین منطقه مینی سیتی باشند و تلاش شبانه روز کارگران و کادر حرفه ای باربری بر این است تا بتوانند خدمتی نو و حمل و نقلی آسان و سریع و بدون دردسر و جنگ اعصاب را برای شما به ارمغان بیاورند ، و همراهی و تماس شما باعث پیشرفت روز افزون باربری شده و مایه دلگرمی کارکنان ما هواهید شد.

باربری مینی سیتی با وجود پنجاه سال خدمت در این زمینه توانسته رضایت و خشنودی تمامی همراهان خود را کسب نماید و در ارائه دادن سرویس و خدمت چیزی را کم نگذاشته اند و در این راستا بهترین می باشند ، با داشتن کامیونت های باربری و ماشین های مخصوص انواع حمل و نقل و جا به جایی ها در خدمت شما می باشند و هر نوع بار و در هر اندازه بزرگ و کوچک ، سبک و سنگین را با ماشین ها و کامیونت های مسقف و تمیز برای شما جا به جا می نمایند، حمل و نقل تخصص باربری مینی سیتی است و به بهترین شکل به انجام می رسانیم و در سطح تهران اول می باشیم زیرا همراه لحظه های شما در جا به جا کردن کالاها و اسباب و اثاثیه هایتان هستیم . با داشتن بیمه نامه ها و بار نامه های دولتی کالاها و بارهایتان را با تحت پوشش قرار دادن بیمه به هر نقطه از تهران و شهرستان ها که بخواهید حمل و نقل نموده و در صورت هرگونه اسیب و خسارتی ضرر و زیان کالا  اسباب و اثاثیه هایتان به طور کامل پرداخت خواهند شد. و با بارنامه های دولتی نگران حمل و نقل به شهرستان و نباشید که بارهایتان تحت پوشش بیمه قرار می گیرند و سلامت و ایمن به مقصد رسانده می شوند.

باربری تهران تک  –  باربری در مینی سیتی  –   باربری  –  حمل باربسته بندیاسباب کشی  – اثاث کشی

باربری مینی سیتی

1+
با ما تماس بگیرید