مجهز به خودروهای به روز

4

حمل اثاثیه با ماشین های بزرگ, مسقف و تمیز ، برای جلوگیری از آسیب دیدگی ,دیواره ی داخل کانتین ها موکت شده و لابه لای وسایل پتو قرار میگیرد.

بسته بندی تخصصی ما

2

ما ، در کوتاه ترین زمان ممکن در جمع آوری و بسته بندی وسایل و اسباب منزل شما خدمات خود را ارائه می دهیم تا جای هیچ گونه نگرانی جهت اسباب کشی نداشته باشید .

کارگران مجرب و با اخلاق

3

جابجایی وسایل و اسباب مشتریان توسط کارگران حرفه ای مخصوص اثاث کشی انجام می شود که جای نگرانی از جهت سلامت فیزیکی وسایل باقی نمیگذارد.

چیدمان استاندارد در کامیون

1-(1)

نوع چیدمان وسایل در کامیون اهمیت زیادی دارد. یک چیدمان غیر استاندارد میتواند باعث از بین رفتن وسایل زیرین شود و همچنین با چیدمان صحیح می توان از حداکثر فضا بهره برد.


سابقه درخشان باربری تهرانپارس

باربری تهرانپارس با تجربه و سابقه چندین ساله در زمینه اتوبار و باربری و با در اختیار داشتن کادر مجرب باربری از جمله وانت و کامیونت های مخصوص اسباب کشی و کارگران مجرب ، زبده و با اخلاق و همچنین تجهیزات پیشرفته ویژه بسته بندی لوازم و اسباب و اثاثیه ، در 24 ساعت شبانه روز آماده ارائه خدمات به شما ساکنین محترم این منطقه می باشد.

عملکرد بی نظیر باربری تهرانپارس

با توجه به پر اهمیت بودن زمان در کار باربری و جابجایی، باربری تهرانپارس همیشه در تلاش بوده تا بتواند در اسرع وقت خدمات خود را ارئه دهد تا گامی در جهت رضایت مشتریان برداشته باشد. البته این سرعت عمل هرگز باعث نشده کیفیت خدمات باربری تهرانپارس کاسته شود و سرعت عمل توام با کیفیت و حسن انجام کار بوده است.


باربری تهرانپارس ماشین های

باربری تهرانپارس با همراهی و پشتیبانی شما عزیزان روز به روز در حال پیشرفت می باشد . اتوبار تهرانپارس یکی از باربری های محبوب در بین مردم تهران و شهرستان ها می باشد . زیرا با داشتن و ازائه دادن بهترین امکانات و بهترین ماشین ها با تجهیزات و ماشین های مجهز باربری بی نظیر است . و به صورت شبانه روز در خدمت رسانی و آماده می باشد . ماشین ها که برای حمل و جابه جایی اثاث منزل استفاده میکنیم دارای کف موکت شده ، دیوارک هایی فوم چسپیده و مسقف بودن که کالای شما در حین بارش باران وبرف یا هنگام گرد و غبار آسیبی به آن وارد نخواهد شد . ماشین هایی که برای باربری تهرانپارس استفاده می کنیم .و با تمام امکانات در اختیار شما عزیزان قرار می دهیم به کالا هایی است که می خواهید جابه جا کنید . انواع ماشین های باری برای حمل انواع کالاهای سبک و سنگین آماده سرویس رسانی می باشند . حمل کالاها را به تمام نقاط درون شهری و بیرون شهری حمل خواهند کرد با رانندگانی باتجربه که نهایت دقت و تلاش خود را دارند و با صبر بار شما را سلامت به منزل خواهند رساند . ماشین های باری عبارتند از :بیش از بیست نیسان ، کامیون های بزرگ و کوچک ، ترانزیت های مسقف ، وانت بارهای مختلف (پراید ، پزو ، … ) می باشند در تمام وقت آماده خدمت رسانی می باشند . تا رضایت شما را جلب کنند . 

باربری تهرانپارس  رعایت نکات اسباب کشی

باربیر تهرانپارس با برترین خدمات و ماهرانه ترین تیم و کاربلد در خدمت شماست ، و با رعایت نکات اسباب کشی خدمات و سرویس هایی با کیفیت را برای شما عزیزان انجام می دهند ،  ارائه دهنده خدمات و سرویس های باربری و حمل و نقل کالاها و متخصص جابه جایی می باشند ، اتوبار تهرانپارس با رعایت نکات اسباب کشی و اثاث کشی بارها و اسباب و اثاثیه های شما را به نحوه احسنت و به بهترین و با کیفیت ترین سرویس ها و خدمات باربری حمل و نقل و سلامت به مقصد تحویل می دهند .

تمام وقت و به صورت شبانه رو در خدمت شما می باشند ،  با باربری تهرانپارس همرا باشید و با تضمین اسباب و اثاثیه های شما در صورت هر گونه آسیب و نقصی بیمه نامه و بار نامه دلتی تمام خسارت و ضرر های پیش آمده را جبران می نمایید .

باربری در تهرانپاررس منصف ترین باربری در تهران

برترین سرویس ها و بارزترین خدمات را تنها با یک تماس برای خود و خانواده هایتان به ارمغان بیاورد و اینکه با خیالی آسوده با باربری تهرانپارس تماس نمایید. با باربری خود تماس گرفته و با بهترین سرویس ها و خدمات بارهایتان را به منزل برسانید. باربری تهانپارس مطمئن ترین باربری ها در تهران و منطقه تهرانپارس میباشیم.

16+
با ما تماس بگیرید