مجهز به خودروهای به روز

4

حمل اثاثیه با ماشین های بزرگ, مسقف و تمیز ، برای جلوگیری از آسیب دیدگی ,دیواره ی داخل کانتین ها موکت شده و لابه لای وسایل پتو قرار میگیرد.

بسته بندی تخصصی ما

2

ما ، در کوتاه ترین زمان ممکن در جمع آوری و بسته بندی وسایل و اسباب منزل شما خدمات خود را ارائه می دهیم تا جای هیچ گونه نگرانی جهت اسباب کشی نداشته باشید .

کارگران مجرب و با اخلاق

3

جابجایی وسایل و اسباب مشتریان توسط کارگران حرفه ای مخصوص اثاث کشی انجام می شود که جای نگرانی از جهت سلامت فیزیکی وسایل باقی نمیگذارد.

چیدمان استاندارد در کامیون

1-(1)

نوع چیدمان وسایل در کامیون اهمیت زیادی دارد. یک چیدمان غیر استاندارد میتواند باعث از بین رفتن وسایل زیرین شود و همچنین با چیدمان صحیح می توان از حداکثر فضا بهره برد.


سابقه درخشان باربری سیدخندان

باربری سیدخندان با تجربه و سابقه چندین ساله در زمینه اتوبار و باربری و با در اختیار داشتن کادر مجرب باربری از جمله وانت و کامیونت های مخصوص اسباب کشی و کارگران مجرب ، زبده و با اخلاق و همچنین تجهیزات پیشرفته ویژه بسته بندی لوازم و اسباب و اثاثیه ، در 24 ساعت شبانه روز آماده ارائه خدمات به شما ساکنین محترم این منطقه می باشد.

عملکرد بی نظیر باربری سیدخندان

با توجه به پر اهمیت بودن زمان در کار باربری و جابجایی، باربری سیدخندان همیشه در تلاش بوده تا بتواند در اسرع وقت خدمات خود را ارئه دهد تا گامی در جهت رضایت مشتریان برداشته باشد. البته این سرعت عمل هرگز باعث نشده کیفیت خدمات باربری سیدخندان کاسته شود و سرعت عمل توام با کیفیت و حسن انجام کار بوده است.


باربری سیدخندان ، اتوبار سیدخندان و ارائه بهترین و به روزترین خدمات در عرصه باربری و بسته بندی اثاث منزل

در ادامه مطالب صفحات باربری بیمه بار و تک بار تهران ما می خواهیم به صفحه مربوط به باربری سیدخندان در تهران بپردازیم ، این اتوبار در سال ۱۳۸۶ در تهران و در محدوده سیدخندان تهران فعالیت باربری ، اتوبار ، بسته بندی اثاث منزل ، خود را زیر نظر بیمه بار آغاز کرد ، این باربری خیلی زود توانست که خدماتش را گسترش دهد و علاوه بر باربری در مرکز تهران در تمام مناطق دیگر تهران بزرگ خدمات باربری انجام دهد ، ما با گذشت بیش از یک دهه از فعالیت در عرصه اتوبار و باربری در تهران و شهرستان ها توانسته اییم امار قابل قبولی از رضایت مشتریان عزیز را بدست آوریم ، امید است تا پایان مطالب این صفحه که به معرفی بیشتر باربری ما می پردازد با ما همراه باشید.

انجام بهترین و برترین اثاث کشی و جابه جایی اثاث منزل و همچنین ارائه بهترین و نمونه ترین خدمات بسته بندی اثاثیه را از اتوبار و باربری ما بخواهید ف ما از صفر تا ۱۰۰ از اثاث کشی با شما همراهیم

باربری سیدخندان

0
با ما تماس بگیرید