مجهز به خودروهای به روز

4

حمل اثاثیه با ماشین های بزرگ, مسقف و تمیز ، برای جلوگیری از آسیب دیدگی ,دیواره ی داخل کانتین ها موکت شده و لابه لای وسایل پتو قرار میگیرد.

بسته بندی تخصصی ما

2

ما ، در کوتاه ترین زمان ممکن در جمع آوری و بسته بندی وسایل و اسباب منزل شما خدمات خود را ارائه می دهیم تا جای هیچ گونه نگرانی جهت اسباب کشی نداشته باشید .

کارگران مجرب و با اخلاق

3

جابجایی وسایل و اسباب مشتریان توسط کارگران حرفه ای مخصوص اثاث کشی انجام می شود که جای نگرانی از جهت سلامت فیزیکی وسایل باقی نمیگذارد.

چیدمان استاندارد در کامیون

1-(1)

نوع چیدمان وسایل در کامیون اهمیت زیادی دارد. یک چیدمان غیر استاندارد میتواند باعث از بین رفتن وسایل زیرین شود و همچنین با چیدمان صحیح می توان از حداکثر فضا بهره برد.


سابقه درخشان باربری اکباتان

باربری اکباتان با تجربه و سابقه چندین ساله در زمینه اتوبار و باربری و با در اختیار داشتن کادر مجرب باربری از جمله وانت و کامیونت های مخصوص اسباب کشی و کارگران مجرب ، زبده و با اخلاق و همچنین تجهیزات پیشرفته ویژه بسته بندی لوازم و اسباب و اثاثیه ، در 24 ساعت شبانه روز آماده ارائه خدمات به شما ساکنین محترم این منطقه می باشد.

عملکرد بی نظیر باربری اکباتان

با توجه به پر اهمیت بودن زمان در کار باربری و جابجایی، باربری اکباتان همیشه در تلاش بوده تا بتواند در اسرع وقت خدمات خود را ارئه دهد تا گامی در جهت رضایت مشتریان برداشته باشد. البته این سرعت عمل هرگز باعث نشده کیفیت خدمات باربری اکباتان کاسته شود و سرعت عمل توام با کیفیت و حسن انجام کار بوده است.


باربری اکباتان و اتوبار اکباتان و ارائه دهنده خدمات باربری و بسته بندی اثاث منزل

باربری اکباتان و اتوبار اکباتان یکی از شعبه های زیر مجموعه اتوبار و باربری بیمه بار تهران هستند که در سال ۱۳۸۷ در تهران و در منطقه غرب و همچنین در محدوده اکباتان تهران فعالیت های باربری ، اتوبار ، بسته بندی اثاثیه منزل ، حمل و نقل شهری و برون شهری ، حمل اثاث شهرستان و اتوبار شهرستان را آغاز کردند ، در ادامه ما شما را بیشتر با فعالیت های شرکت آشنا می کنیم امید است تا پایان با ما همراه باشید.

باربری اکباتان

سابقه فعالیت باربری

اتوبار و باربری اکباتان در سال ۱۳۸۷ بنابه احساس نیاز شدید منطقه غرب و اکباتان به خدمات باربری و بسته بندی و همچنین حمل و نقل دایر شد ، اتوبار اکباتان با کمک پرسنل متخصص و آموزش دیده ، ناوگان و تجهیزات حمل و نقل بزرگ و همچنین تعهد به ارائه خدمات نمونه به شما عزیزان خیلی زود توانست نام و نشانی را برای خود دست و پا کند و محدوده فعالیت خود را به تمام مناطق دیگر تهران افزایش دهد .

باربری تهران تک

باربری تهران تک یک باربری با مجوز رسمی از سازمان حمل و نقل تهران است که در تهران و در سال ۱۳۸۰ در پونک تهران دایر شد، این باربری در ابتدا مطابق با سلیقه های ایرانی دست به ارائه خدمات باربری و بسته بندی اثاثیه منزل زد و در ادامه با بکارگیری بهترین تجهیزات در عرصه خدمات باربری ، اتوبار ، جابه جایی اثاث منزل ، اثاث کشی ، بسته بندی در اکباتان و …و همچنین برترین کارگران و پرسنل باربری توانست بسیار سریع در تهران نام و نشانی را برای خود کسب کند . باربری اکباتان یکی از شعبه های باربری تهران تک می باشد که در محدوده اکباتان تهران می تواند خدمات سریع و انلاین باربری ارائه دهد .

باربری در تهران

 

بهترین ارائه دهنده خدمات باربری و بسته بندی در تهران و حومه و همچنین شهرستانها با برترین امکانات و مطابق با دانش روز باربری ، اثاث کشی در منزل و ادارات و شرکت خود را به ما بسپارید . 

ارائه دهنده برتر  خدمات باربری

باربری ما یکی از پشتاز ترین باربری های فعال در حومه تهران است که توانایی ارائه خدمات برتر و با کیفیت باربری را دارد، ما ارزانترین ها با بالاترین کیفیت را برای شما عزیزان در نظر گرفته ایم ، امید است با سپردن اثاث کشی و باربری خود به ما ، ما را در ارائه برترین خدمات یاری کنید .  باربری اکیاتان منحصر به فردترین باربری

0
با ما تماس بگیرید