مجهز به خودروهای به روز

4

حمل اثاثیه با ماشین های بزرگ, مسقف و تمیز ، برای جلوگیری از آسیب دیدگی ,دیواره ی داخل کانتین ها موکت شده و لابه لای وسایل پتو قرار میگیرد.

بسته بندی تخصصی ما

2

ما ، در کوتاه ترین زمان ممکن در جمع آوری و بسته بندی وسایل و اسباب منزل شما خدمات خود را ارائه می دهیم تا جای هیچ گونه نگرانی جهت اسباب کشی نداشته باشید .

کارگران مجرب و با اخلاق

3

جابجایی وسایل و اسباب مشتریان توسط کارگران حرفه ای مخصوص اثاث کشی انجام می شود که جای نگرانی از جهت سلامت فیزیکی وسایل باقی نمیگذارد.

چیدمان استاندارد در کامیون

1-(1)

نوع چیدمان وسایل در کامیون اهمیت زیادی دارد. یک چیدمان غیر استاندارد میتواند باعث از بین رفتن وسایل زیرین شود و همچنین با چیدمان صحیح می توان از حداکثر فضا بهره برد.


سابقه درخشان باربری اقدسیه

باربری اقدسیه با تجربه و سابقه چندین ساله در زمینه اتوبار و باربری و با در اختیار داشتن کادر مجرب باربری از جمله وانت و کامیونت های مخصوص اسباب کشی و کارگران مجرب ، زبده و با اخلاق و همچنین تجهیزات پیشرفته ویژه بسته بندی لوازم و اسباب و اثاثیه ، در 24 ساعت شبانه روز آماده ارائه خدمات به شما ساکنین محترم این منطقه می باشد.

عملکرد بی نظیر باربری اقدسیه

با توجه به پر اهمیت بودن زمان در کار باربری و جابجایی، باربری اقدسیه همیشه در تلاش بوده تا بتواند در اسرع وقت خدمات خود را ارئه دهد تا گامی در جهت رضایت مشتریان برداشته باشد. البته این سرعت عمل هرگز باعث نشده کیفیت خدمات باربری اقدسیه کاسته شود و سرعت عمل توام با کیفیت و حسن انجام کار بوده است.


باربری اقدسیه و اتوبار اقدسیه ارائه بهترین خدمات باربری و بسته بندی در تهران بزرگ

 

باربری اقدسیه یکی از بهترین و موتبرترین باربری های فعال در شمال تهران و محدوده اقدسیه می باشد که زیر نظر اتوبار و باربری تهران تک فعالیت باربری ، جابه جایی اثاث منزل ، حمل و نقل ، اتوبار و بسته بندی اثاث منزل را انجام می دهد  .

باربری ما با داشتن بهترین و زبده ترین نیرو ها در سال ۱۳۸۹ در تهران آغاز به کار کرد که خیلی زود توانست محبوبیت خود را در تهران کسب کند و تا این زمان بهترین خدمات را ارائه دهد .

باربری اقدسیه

فعالیت ها باربری

فعالیت های باربری و بسته بندی اثاثیه ، اتوبار شهرستان و تمام فعالیت هایی که تحت نظر اتوبار و باربری قرار می گیرد را به باربری اقدسیه در تهران بسپارید ، ما اینجاییم تا بهترین ها را برای شما رقم بزنیم ، بهترین و موتبر ترین باربری تهران اتوبار اقدسیه است در این باره شک نکنید و فعالیت های باربری خود را به ما بسپارید .

ما اینجاییم تا بهترین ها را برای شما انجام بدهیم ، ما متعهد و متخصص به ارائه بهترین خدمات بسته بندی اثاث در تهران بزرگ و شهرستان ها هستیم. با ما همراه باشید

0
با ما تماس بگیرید