مجهز به خودروهای به روز

4

حمل اثاثیه با ماشین های بزرگ, مسقف و تمیز ، برای جلوگیری از آسیب دیدگی ,دیواره ی داخل کانتین ها موکت شده و لابه لای وسایل پتو قرار میگیرد.

بسته بندی تخصصی ما

2

ما ، در کوتاه ترین زمان ممکن در جمع آوری و بسته بندی وسایل و اسباب منزل شما خدمات خود را ارائه می دهیم تا جای هیچ گونه نگرانی جهت اسباب کشی نداشته باشید .

کارگران مجرب و با اخلاق

3

جابجایی وسایل و اسباب مشتریان توسط کارگران حرفه ای مخصوص اثاث کشی انجام می شود که جای نگرانی از جهت سلامت فیزیکی وسایل باقی نمیگذارد.

چیدمان استاندارد در کامیون

1-(1)

نوع چیدمان وسایل در کامیون اهمیت زیادی دارد. یک چیدمان غیر استاندارد میتواند باعث از بین رفتن وسایل زیرین شود و همچنین با چیدمان صحیح می توان از حداکثر فضا بهره برد.


سابقه درخشان باربری یوسف آباد

باربری یوسف آباد با تجربه و سابقه چندین ساله در زمینه اتوبار و باربری و با در اختیار داشتن کادر مجرب باربری از جمله وانت و کامیونت های مخصوص اسباب کشی و کارگران مجرب ، زبده و با اخلاق و همچنین تجهیزات پیشرفته ویژه بسته بندی لوازم و اسباب و اثاثیه ، در 24 ساعت شبانه روز آماده ارائه خدمات به شما ساکنین محترم این منطقه می باشد.

عملکرد بی نظیر باربری یوسف آباد

با توجه به پر اهمیت بودن زمان در کار باربری و جابجایی، باربری یوسف آباد همیشه در تلاش بوده تا بتواند در اسرع وقت خدمات خود را ارئه دهد تا گامی در جهت رضایت مشتریان برداشته باشد. البته این سرعت عمل هرگز باعث نشده کیفیت خدمات باربری یوسف آباد کاسته شود و سرعت عمل توام با کیفیت و حسن انجام کار بوده است.


باربری یوسف آباد ارائه بیمه

باربری یوسف آباد بار شما را تضمین می کند . بار یا هر نوع کالایی را که به ما تحویل می دهید ،در امان و امنیت کامل است . و خیالتان آسوده باشد که اسباب و اثاثیه های شما عزیزان را با سلامت به مقصد می رسانیم و سلامت رساندن و با ضریب امنیتی بالا رساندن کالاهایتان به مقصد جزوه وظایف اصلی باربری و اتوبار یوسف آباد می باشد. اتفاق خبر نمی دهد . در صورتی که بر اثر حادثه ای کالای شما دچار خسارت یا آسیبی گردد موظفیم که و در قبال کالای دریافتی شما مسئولیم و خسارت را هرچند که باشد را بپردازیم . هنگام تحویل کالا به باربری تا لحظه ای که بار را تحویل و به مقصد می رسانیم ، بار شما بیمه است .

باربری یوسف آباد حقی را بابت کالای بیمه شده از شما دریافت می کنیم ، و در آن صورت بیمه گذار در برابر کالای شما مسئول می باشد . آسوده خاطر باشید که کالاهایتان درست است تحت پوشش بیمه قرار دارد اما در این چند سال کار در زمینه باربری و اسباب کشی تا به حال برای کالاها اتفاقی پیش نیامده است ، و اتوبار یوسف آباد برای اینکه شما خیالی راحت و در آسایش باشید ، با ارائه بیمه به شما کالاهایتان را تضمین می کنیم . به باربری یوسف آباد اطمینان و ایمان آورید که بهترین ها را برای شما می خواهد .

باربری یوسف آباد

باربری یوسف آباد

باربری یوسف آباد ماشین و کامیونت های حمل بار 

باربری یوسف آباد ماشین هایی را برای باربری خود به کار گرفته دارای اتاقک های مجهز و مخصوص باربری می باشند ، و با داشتن رانندگانی که تجربه های زیادی داشته ، و  اتوبار یوسف آباد  با صبری که دارند در رانندگی و دقت زیادی که در جاده های ناهموار می کنند تمام تلاش خود را می کنند و بار های شما را به سلامت به مقصد می رسانند . و در اسرع وقت ، کمترین زمان ممکن بار شما را دریافت و تحویل مقصد می دهند .

این ماشین با داشتن مسقف بودن و همچنین کف موکت شده که کالای شما هیچ گونه آسیبی به آن وارد نشود را دارد . و از همه مهم تر در موقع بارش باران و برف کالاها در امان و از خیس شدن جلو گیری می شود . و گرد و خاکی وارد کالاها نخواهد شد . کامیون های حمل و نقل بارهای بزرگ و سنگین را به خوبی انجام می دهند . و انواع بارها را حمل می کنند . و با داشتن انواع نیسان بارها و کامیون های بزگ و کوچک باری و همچنین وانت بارها به صورت و شبانه روز آماده سرویس دهی می باشند . باربری یوسف آباد نهایت سعی خود را داریم تا برای شما بهترین باشیم .

باربری یوسف آبادباربری ولیعصر  –  باربری در یوسف آباد  –  باربری پیروزی  –  باربری مرزداران  –   باربری نیاوران  – 

 

باربری یوسف آباد ساعات کاری

باربری یوسف آباد در تمام ساعات شبانه روز و هفت روز هفته در خدمت شماست ،  و شبانه روز  و هفت روز هفته بدون خستگی و معطلی در تمام ساعات شبانه روز در خدمت شما عزیزان و همراهان می باشند ، در ارائه دادن سرویس ها و خدمات در سطح تهران اول می باشد ، و از صفر تا صد باربری و اثاث کشی با شما خواهند بود ، با همکاری با شما همراهان و مشتریان کالاها و بارهای شما را شلامت به نقاط درون و بیرون از تهران جا به جا می نمایند ، اگر اسباب کشی آسان و سریع را می خواهید با اتوبار یوسف آباد  تماس بگیرید تا برترین ها و خاطره ای خوش از یک اثاث کشی را برای شما همراهان به انجام برسانیم ،

9+
با ما تماس بگیرید