مجهز به خودروهای به روز

4

حمل اثاثیه با ماشین های بزرگ, مسقف و تمیز ، برای جلوگیری از آسیب دیدگی ,دیواره ی داخل کانتین ها موکت شده و لابه لای وسایل پتو قرار میگیرد.

بسته بندی تخصصی ما

2

ما ، در کوتاه ترین زمان ممکن در جمع آوری و بسته بندی وسایل و اسباب منزل شما خدمات خود را ارائه می دهیم تا جای هیچ گونه نگرانی جهت اسباب کشی نداشته باشید .

کارگران مجرب و با اخلاق

3

جابجایی وسایل و اسباب مشتریان توسط کارگران حرفه ای مخصوص اثاث کشی انجام می شود که جای نگرانی از جهت سلامت فیزیکی وسایل باقی نمیگذارد.

چیدمان استاندارد در کامیون

1-(1)

نوع چیدمان وسایل در کامیون اهمیت زیادی دارد. یک چیدمان غیر استاندارد میتواند باعث از بین رفتن وسایل زیرین شود و همچنین با چیدمان صحیح می توان از حداکثر فضا بهره برد.


سابقه درخشان باربری گیشا

باربری گیشا با تجربه و سابقه چندین ساله در زمینه اتوبار و باربری و با در اختیار داشتن کادر مجرب باربری از جمله وانت و کامیونت های مخصوص اسباب کشی و کارگران مجرب ، زبده و با اخلاق و همچنین تجهیزات پیشرفته ویژه بسته بندی لوازم و اسباب و اثاثیه ، در 24 ساعت شبانه روز آماده ارائه خدمات به شما ساکنین محترم این منطقه می باشیم .

عملکرد بی نظیر باربری گیشا

با توجه به پر اهمیت بودن زمان در کار باربری و جابجایی، باربری ما همیشه در تلاش بوده تا بتواند در اسرع وقت خدمات خود را ارئه دهد تا گامی در جهت رضایت مشتریان برداشته باشد. البته این سرعت عمل هرگز باعث نشده کیفیت خدمات باربری گیشا کاسته شود و سرعت عمل توام با کیفیت و حسن انجام کار بوده است.


باربری گیشا 

باربری گیشا حمل بار

باربری گیشا با سابقه درخشان و مدیریتی توانا توانسته که اعتماد بی شماری از مردم را جلب کند و یکی از باربری های شاخصی است  ، که مشغول فعالیت است . این باربری با داشتن نیرو های خانم و آقا که دوره های آموزشی خاصی را فرا گرفته اند ، را در تمام زمینه ها پیشتاز است . با داشتن ده ها ماشین در زمینه باربری آسایش شما را حفظ کرده ، با ایمنی زیادی بار شما جا به جا می کند . از خدمات ممتاز دیگر داشتن کارگرانی باتجربه و توانمند در زمینه هایی مثل حمل بار ، چیدن اثاث ، جمع کردن اثاث منزل ، تمیز کردن خانه و بسته بندی آن تجربه های زیادی داشته دارند ، که در خدمت رسانی به شما همشهریان محترم  حاضرند . یکی دیگر از خدمات باربری بیمه است ، که بار شما را تضمین می کند . هنگام دریافت کالا تا هنگام تحویل آن به مشتری  بار شما تحت بیمه است . که در صورت هر گونه حادثه ای که برای کالای شما پیش بیاید بیمه باربری گیشا خسارت وارده را به صورت تمام پرداخت می نمایید .

 اتوبار گیشا با مدیریت زمان و بدون اتلاف زمان بارها و اثاثیه های شما را با ضریب امنیتی بالا به نقاط درون و بیرون از تهران حمل و نقل می نمایند .

  اتوبار گیشا با مشاوران رایگان و پاسخ گویی در تمام ساعات شبانه روز آماده سرویس رسانی و خدمت رسانی به شما عزیزان می باشند ، حمل و نقل بار ها و اثاثیه داخل تهران تخصص باربری گیشا است .

 

باربری گیشا

باربری گیشا

باربری در گیشا  –  باربریحمل باربسته بندیحمل اثاثیهبسته بندی اثاثیهاتوباراتوبار گیشا

باربری گیشا نحوه بسته بندی ها

باربری گیشا در تلاش است تا با بسته بندی های جدید خود وسایل های شما را طوری بسته بندی مینمایند ، تا کالای شما به سلامت به مقصد مورد نظر برسند ، اثاث منزل و کالاهای شما را طوری بسته بندی می کنند ، که در طول مسیر بدون کوچک ترین آسیبی  به مقصد برسد ، وسایل های برقی و شیشه ها و بلوریجات های مختلف را با پوشال هایی پوشانده و بعد در کارتن های مستحکمی قرار می دهند ، لباس ها و رخت وخواب ها را در کیسه هایی که مخصوص آن ها است را بسته بندی می کنند ، البته از چسپ هایی استفاده می کنند که  چسپندگی زیادی دارند و کارتن هایی که از استحکام زیادی برخوردارند و در اثر ضربه و افتادن پاره نخواهد شد ، کالای شما در امنیت کامل است . بسته بندی ها طوری است که هر کالایی را به طرز خاصی بسته بندی می کنیم ، کارگران  با دوره های آموزشی که دیده اند بهترین ها را برای شما انجام می دهند ، اعتماد شما اعتبار باربری گیشا است ، بسته بندی های باربری گیشا با بسته بندی مستحکم و ایمن و شیک کالاهای شما را بسته بندی می نمایند ، در خدمت شما می باشند ، بسته بندی کالاها و اسباب و اثاثیه های منزل کتار هر کس نمی باشد ، و نیاز به مهارت و آموزش هایی دارد که کارگران  با سبک و استفاده از به روز ترین متد روز اثاثیه های منزل شما را بسته بندی می نمایند ، در خدمت شما می باشند ،

باربری گیشا

 

 

5+
با ما تماس بگیرید