مجهز به خودروهای به روز

4

حمل اثاثیه با ماشین های بزرگ, مسقف و تمیز ، برای جلوگیری از آسیب دیدگی ,دیواره ی داخل کانتین ها موکت شده و لابه لای وسایل پتو قرار میگیرد.

بسته بندی تخصصی ما

2

ما ، در کوتاه ترین زمان ممکن در جمع آوری و بسته بندی وسایل و اسباب منزل شما خدمات خود را ارائه می دهیم تا جای هیچ گونه نگرانی جهت اسباب کشی نداشته باشید .

کارگران مجرب و با اخلاق

3

جابجایی وسایل و اسباب مشتریان توسط کارگران حرفه ای مخصوص اثاث کشی انجام می شود که جای نگرانی از جهت سلامت فیزیکی وسایل باقی نمیگذارد.

چیدمان استاندارد در کامیون

1-(1)

نوع چیدمان وسایل در کامیون اهمیت زیادی دارد. یک چیدمان غیر استاندارد میتواند باعث از بین رفتن وسایل زیرین شود و همچنین با چیدمان صحیح می توان از حداکثر فضا بهره برد.


سابقه درخشان باربری پونک

باربری پونک با تجربه و سابقه چندین ساله در زمینه اتوبار و باربری و با در اختیار داشتن کادر مجرب باربری از جمله وانت و کامیونت های مخصوص اسباب کشی و کارگران مجرب ، زبده و با اخلاق و همچنین تجهیزات پیشرفته ویژه بسته بندی لوازم و اسباب و اثاثیه ، در 24 ساعت شبانه روز آماده ارائه خدمات به شما ساکنین محترم این منطقه می باشد .

عملکرد بی نظیر باربری پونک

با توجه به پر اهمیت بودن زمان در کار باربری و جابجایی، باربری پونک همیشه در تلاش بوده تا بتواند در اسرع وقت خدمات خود را ارئه دهد تا گامی در جهت رضایت مشتریان برداشته باشد. البته این سرعت عمل هرگز باعث نشده کیفیت خدمات باربری پونک کاسته شود و سرعت عمل توام با کیفیت و حسن انجام کار بوده است.


باربری پونک کامیونت های حمل و نقل 

باربری پونک با مجهز ترین ماشین ها با کیفیت ترین سرویس ها در خدمت شما می با شند ، و بارها و اثاثیه های شما را به نقاط درون و بیرون از تهران با کامیونت هایی مجهز عاری از هر گونه گرد و خاک به مقصد تحویل می دهند ،با توجه به متغییر بودن نیاز مشتریان باربری پونک اقدام به تهیه ی خاور های نو در اندازه های بزرگ و کوچک کرده است ، برای بار های کم از خاور های ۶ متری و برای بارهای زیاد از خاورهای ۸ متری استفاده می شود ، کف خاور ها و کامیونت  های با استفاده از پارچه های نرم و پتو پوشیده شده است تا وسایل شکستنی آسیب نبینند ، همچنین وسایل حساس به ضربه در پتو هایی پیچیده میشوند تا در طول مسیر دچار آسیب دیدگی نشوند ، بار و اثاثیه ی شما را به صورت تضمین شده و با ضریب امنیتی بالا حمل و جابه جا می کند و سالم و سلامت به مقصد میرسانند، بارهای شما را به هر نقطه از تهران و شهرستان ها که بخواهید حمل و نقل می کنند ، با رانندگانی ماهر و صبور و سریع در جاده ها ،بارهای شما راسالم به مقصد می رسانند ، به لطف شما مشتریان عزیز باربری پونک  بهترین و پیشتازیم. از خدمت کردن به شما خرسندیم . و نهایت تلاش و سعی خود را داریم تا رضایت شما عزیزان را کسب نماییم .

باربری پونک

باربری ونک

باربری پونک

 

باربری پونک حمل و نقل به نقاط بیرون و درون از تهران

باربری پونک با حمل و نقل بار کالاهای شما به نقاط درون و بیرون از شهر به صورت شبانه روز آماده خدمت رسانی می باشد . حمل و نقل بارهای سبک و سنگین خود را به  با کادر مجربی که با ارائه دادن سرویس های ویژه به شما دوستان عزیز به صورت شبانه روز آماده خدمت رسانی می باشد . حمل تمام بارهای کوچک و بزرگ به تمام نقاط داخل و بیرون از تهران را با باربری اتوبار پونک تجربه کنید . تجربه ای که برای همیشه اگر اثاث کشی یا حمل و نقل باری را به هر نقطه از تهران و شهرستان ها بخواهید انجام دهید را با باربری پونک تجربه خواهید کرد. با کادری مجرب و زبده به صورت شبانه روز در خدمت شما خواهند بود ، با ارائه بیمه نامه بار نامه دولتی بارهای شما را بیمه و تضمین می کنند . در صورت اتفاق ناخواسته و خسارت دیدن کالاه و بار های شما خسارت وارده را پرداخت می نماید .

 با داشتن کارگران متخصص بسته بندی اسباب منزل . دارای پرستل ورزیده . کارگران آموزش دیده و ماهر . ماشین ها و کامیونت های باری متفاوت . کامیونت های مخصوص اثاث کشی . کامیونت های ۶ متری و ۸ متری . اتوبار پونک در امر اثاث کشی منازل در سطح تهران فعال بوده است ،  و پیشتاز و پیشرو در باربری و اسباب کشی می باشند ، و در تمام ثانیه های حمل و نقل و جا به جایی ها با شما می باشند ،

باربری پونک و مشاوران رایگان

باربری پونک با پرسنل و کارمندانی دانا ، با تجربه و دارای مدرک تحصیلی معتبر در خدمت شما می باشند ، و با همکاری همدیگر تمام خواسته و نیاز های شما را در رابطه با باربری و جا به جایی ها و هر آنچه را که بخواهید ، از صفر تا صد باربری و حمل و نقل را برای شما عزیزان و همشهریان محترم به نحوه احسنت انجام می دهند ، اتوبار پونک در خدمت شماست و تمام بارها و کالاهای شما را از صفر تا صد حمل و نقل می نمایند ، و در هر زمان تماس نمایید ، در سریع ترین زمان ممکن در خدمت شما خواهیم بود ، بدون خستگی و تمام وقت در هر زمان که بخواهید به حضور شما می آییم. و هر گونه سوالات و پرسش های شما عزیزان را پاسخ گو می باشند.

 

 

 

 

9+
با ما تماس بگیرید