مجهز به خودروهای به روز

4

حمل اثاثیه با ماشین های بزرگ, مسقف و تمیز ، برای جلوگیری از آسیب دیدگی ,دیواره ی داخل کانتین ها موکت شده و لابه لای وسایل پتو قرار میگیرد.

بسته بندی تخصصی ما

2

ما ، در کوتاه ترین زمان ممکن در جمع آوری و بسته بندی وسایل و اسباب منزل شما خدمات خود را ارائه می دهیم تا جای هیچ گونه نگرانی جهت اسباب کشی نداشته باشید .

کارگران مجرب و با اخلاق

3

جابجایی وسایل و اسباب مشتریان توسط کارگران حرفه ای مخصوص اثاث کشی انجام می شود که جای نگرانی از جهت سلامت فیزیکی وسایل باقی نمیگذارد.

چیدمان استاندارد در کامیون

1-(1)

نوع چیدمان وسایل در کامیون اهمیت زیادی دارد. یک چیدمان غیر استاندارد میتواند باعث از بین رفتن وسایل زیرین شود و همچنین با چیدمان صحیح می توان از حداکثر فضا بهره برد.


سابقه درخشان باربری نارمک

باربری نارمک با تجربه و سابقه چندین ساله در زمینه اتوبار و باربری و با در اختیار داشتن کادر مجرب باربری از جمله وانت و کامیونت های مخصوص اسباب کشی و کارگران مجرب ، زبده و با اخلاق و همچنین تجهیزات پیشرفته ویژه بسته بندی لوازم و اسباب و اثاثیه ، در 24 ساعت شبانه روز آماده ارائه خدمات به شما ساکنین محترم این منطقه می باشیم .

عملکرد بی نظیر باربری نارمک

با توجه به پر اهمیت بودن زمان در کار باربری و جابجایی، باربری نارمک همیشه در تلاش بوده تا بتواند در اسرع وقت خدمات خود را ارئه دهد تا گامی در جهت رضایت مشتریان برداشته باشد. البته این سرعت عمل هرگز باعث نشده کیفیت خدمات باربری نارمک کاسته شود و سرعت عمل توام با کیفیت و حسن انجام کار بوده است.


باربری نارمک چرا ؟

باربری نارمک با بیش از ۵۰سال سابقه در زمینه باربری اول است ، در منطقه ی شرق تهران واقع است ، مردم آن منطقه و شهرستان ها با لطف و پشتیبانی که از باربری نارمک دارند باعث پیشرفت روز افزون و ترقی باربری و دلگرمی کارکنان و کارگران شده است ، چر ا   بخاطر اینکه همیشه می کوشد ، تا بهترین شکل ممکن به مردم خود خدمت رسانی کند ، و در اسرع وقت در خدمت آ ن ها قرار گیرد . اعتماد و پشتیبانی شما همراهان و همشهریان سرمایه باربری نارمک است ، و با سریع ترین حمل و نقل بارهای خود را به مقصد برسانید ، و  بدون نقص و کوچک ترین حادثه ای برای کالاهایتان آن ها را جا به جا نماید ، در اتوبار نارمک با تجربه ترین کارگران و کارمندان در خدمت شما می باشند .

 

باربری نارمک

باربری نارمک | ۷۷۷۲۱۴۴۰

باربری نارمک و شیوه های مختلف بسته بندی

باربری نارمک با شیوه های متنوع و خاص بسته بندی کالاهای شما را محکم و ایمن بسته بندی می نمایند ، با بسته بندی هایی که باربری نارمک انجام می دهد ، کالاهای شما را سلامت به مقصد می رسانند و در سالم رساندن کالاها به مقصد نهایت تلاش و سعی خود را می کنند  ، با استفاده از به روز ترین و روش های متفاوت بسته بندی کالاهای شما را چنان بسته بندی می نمایند ، که اگر به مسافت های دور هم حمل و نقل شوند ، کالاها در امان و بدون آسیبی به مقصد می رسند ، کارتن ها ، ساک ها و چسپ ها و نایلکس هایی که   استفاده می کنند ، از معتبر ترین شرکت ها و با کیفیت ترین جنس ها استفاده می نمایند و کارتن ها چند لایه و مستحکم می باشند ، و در اثر ضربه پاره نخواهند شد و کالاها داخل آن در امان هستند . کارگران با همکاری و هماهنگی با شما کالاها را با نظم و ترتیب خاصی بسته بندی می نمایند .

باربری نارمک

باربری نارمک

،

باربری نارمک  امن ترین و مطمئن ترین باربری برای حمل و نقل کالاهایتان میباشد. خدماتی با برترین سرویس ها در اندک زمان با باربری نارمک را تجربه نمایید.

7+
با ما تماس بگیرید