مجهز به خودروهای به روز

4

حمل اثاثیه با ماشین های بزرگ, مسقف و تمیز ، برای جلوگیری از آسیب دیدگی ,دیواره ی داخل کانتین ها موکت شده و لابه لای وسایل پتو قرار میگیرد.

بسته بندی تخصصی ما

2

ما ، در کوتاه ترین زمان ممکن در جمع آوری و بسته بندی وسایل و اسباب منزل شما خدمات خود را ارائه می دهیم تا جای هیچ گونه نگرانی جهت اسباب کشی نداشته باشید .

کارگران مجرب و با اخلاق

3

جابجایی وسایل و اسباب مشتریان توسط کارگران حرفه ای مخصوص اثاث کشی انجام می شود که جای نگرانی از جهت سلامت فیزیکی وسایل باقی نمیگذارد.

چیدمان استاندارد در کامیون

1-(1)

نوع چیدمان وسایل در کامیون اهمیت زیادی دارد. یک چیدمان غیر استاندارد میتواند باعث از بین رفتن وسایل زیرین شود و همچنین با چیدمان صحیح می توان از حداکثر فضا بهره برد.


سابقه درخشان باربری جنت آباد

باربری جنت آباد با تجربه و سابقه چندین ساله در زمینه اتوبار و باربری و با در اختیار داشتن کادر مجرب باربری از جمله وانت و کامیونت های مخصوص اسباب کشی و کارگران مجرب ، زبده و با اخلاق و همچنین تجهیزات پیشرفته ویژه بسته بندی لوازم و اسباب و اثاثیه ، در 24 ساعت شبانه روز آماده ارائه خدمات به شما ساکنین محترم این منطقه می باشد.

عملکرد بی نظیر باربری جنت آباد

با توجه به پر اهمیت بودن زمان در کار باربری و جابجایی، باربری ما همیشه در تلاش بوده تا بتواند در اسرع وقت خدمات خود را ارئه دهد تا گامی در جهت رضایت مشتریان برداشته باشد. البته این سرعت عمل هرگز باعث نشده کیفیت خدمات باربری جنت آباد کاسته شود و سرعت عمل توام با کیفیت و حسن انجام کار بوده است.


باربری جنت آباد و کارگران ماهر

باربری جنت آباد با کارگران ماهر و توانمند در خدمت شماست ، و تمام بارها و کالاهای شما را سلامت و بدون آسیب به مقصد می رسانند ، و با فرا گرفتن آموزش های باربری و حمل و نقل بهترین ها و برترین ها را برای شما انجام می دهند ، با تشکیل کادری جوان و زبده آماده می بشاند تا در خدمت باشند ، و بارها یتان را به نحوه احسنت با صبر و دقت زیاد سلامت به مقصد حمل و نقل و جا به جا می کنند ، نیروه های باربری با فرا گرفتن آموزش های لازم و بهره از بهترین تکنیک ها و روش های روز در ارائه دادن خدمات و سرویس ها بهترین می باشند .

 در خدمت شماست و با کادری مجرب و کارا در ارائه دادن تمام خدمات و سرویس های باربری آماده می باشد ،تا در خدمت شما باشند ، و هر آنچه را که شما درخواست نمایید را باربری جنت آباد  برایتان انجام می دهند ،

باربری جنت آباد همراه شما

باربری جنت آباد در تمام لحظات باربری و حمل و نقل و جا به جایی ها شما را همراهی و یاری می نمایند. و اتوبار جنت آباد کارها و امورات مربوط به باربری و اثاث کشی را برای شما عزیزان به انجام می رسانند ، و همیشه در تلاش می باشند تا در خدمت رسانی به شما عزیزان بهترین ها را انجام بدهند. و انچه را که شایسته شما باشد را به بهترین نحو برای شما به انجام می رسانند. باربری جنت آباد در کنار شما خواهند بود و تمام وقت تمام کارها را برای شما به انجام می رسانند.

 

باربری جنت آباد

4+
با ما تماس بگیرید