مجهز به خودروهای به روز

4

حمل اثاثیه با ماشین های بزرگ, مسقف و تمیز ، برای جلوگیری از آسیب دیدگی ,دیواره ی داخل کانتین ها موکت شده و لابه لای وسایل پتو قرار میگیرد.

بسته بندی تخصصی ما

2

ما ، در کوتاه ترین زمان ممکن در جمع آوری و بسته بندی وسایل و اسباب منزل شما خدمات خود را ارائه می دهیم تا جای هیچ گونه نگرانی جهت اسباب کشی نداشته باشید .

کارگران مجرب و با اخلاق

3

جابجایی وسایل و اسباب مشتریان توسط کارگران حرفه ای مخصوص اثاث کشی انجام می شود که جای نگرانی از جهت سلامت فیزیکی وسایل باقی نمیگذارد.

چیدمان استاندارد در کامیون

1-(1)

نوع چیدمان وسایل در کامیون اهمیت زیادی دارد. یک چیدمان غیر استاندارد میتواند باعث از بین رفتن وسایل زیرین شود و همچنین با چیدمان صحیح می توان از حداکثر فضا بهره برد.


سابقه درخشان باربری جردن

باربری جردن با تجربه و سابقه چندین ساله در زمینه اتوبار و باربری و با در اختیار داشتن کادر مجرب باربری از جمله وانت و کامیونت های مخصوص اسباب کشی و کارگران مجرب ، زبده و با اخلاق و همچنین تجهیزات پیشرفته ویژه بسته بندی لوازم و اسباب و اثاثیه ، در 24 ساعت شبانه روز آماده ارائه خدمات به شما ساکنین محترم این منطقه می باشد.

عملکرد بی نظیر باربری جردن

با توجه به پر اهمیت بودن زمان در کار باربری و جابجایی، باربری جردن همیشه در تلاش بوده تا بتواند در اسرع وقت خدمات خود را ارئه دهد تا گامی در جهت رضایت مشتریان برداشته باشد. البته این سرعت عمل هرگز باعث نشده کیفیت خدمات باربری جردن کاسته شود و سرعت عمل توام با کیفیت و حسن انجام کار بوده است.


باربری جردن و رانندگان ماهر

باربری جردن یکی از برترین و بهترین باربری های سطح تهران می باشد ، و یکی از شعبات باربری و اتوبار تهران تک می باشد ، و بدون خستگی و در تمام ساعات در خدمت شما می باشند ، و با صبر و دقت چنان بارها و اثاثیه های شما را جا به جا می نمایند ، که بدون کوچک ترین آسیبی به مقصد می رسند ، در خدمت شماست و تمام بارها و کالاهای شما را سلامت و بدون آسیبی به مقصد می رسانند ، با بیش از سال ها تلاش و نهایت کوشش خود در خدمت و سرویس رسانی به مردم و همشهریان خود کوتاهی نکرده ، و تنها هدف و انگیزه کارکنان و کارمندان باربری جردن کسب رضایت و خشنودی و اینکه بدون دردسر و ضرر و شکستنی کالایی سلامت و با امنیت بالا به مقصد برسانند ، ما هموراه تمام تلاش و کوشش خود را می کنیم تا در تمام ساعات شبانه روز و بدون خستگی و هفت روز هفته در خدمت شما عزیزان و همراهان گرامی باشیم .

باربری تهران

 

باربری جردن و مدیریت

باربری جردن در خدمت شماست ، و با مدیریتی قابل و توانا در ارائه دادن خدمات و سرویس ها پیشتاز و پیشرو می باشند ، باربری و حمل و نقل کالاها و اسباب و اثاثیه های خود را به ما بسپارید ، در تمام لحظات باربری و اسباب کشی و حمل ونقل کالاهای سبک و سنگین با شما می باشیم ، مدیریتی که با تشکیل کادر مجرب و حرفه ای خود در حضور شما و خدمت شما همراهان و عزیزان می باشند ، آسان و سریع ، بسته بندی برنامه ریزی شده ، شیک و مرتب ،  حمل و نقل وسایل سنگین و سبک ، همراه شما و کارگران اتوبار جردن با خوش مشربی و خوشش اخلاقی و همکاری با خانواده ها بارها و کالاهای شما را به نحوه احسنت و بهترین شکل ممکن جا به جا می نمایند ،

باربری و اتوبار تهران تک

خدمات نوین و ممتاز

باربری جردن حمل و نقل آسان و سریع

باربری جردن با استفاده از روش ها و شیوه هایی نوین و به روز در تمام زمینه ها و امورات باربری و اسباب کشی آماده می باشند تا در خدمت شما عزیزان و همراهان باشند . با استفاده از شیوه ها و روش های مطمئن و ایمن آماده خدمت رسانی و حمل و نقل های کالاها و اسباب و اثاثیه های شما می باشند ، آسان و سریع و با تکنیک ها و روش هایی به روز در تمام خدمات و سرویس ها  و با ماشین هایی مجهز و مسقف و مطمئن و ایمن در خدمت شما می باشند ، اتوبار جردن در اندک زمان و کمترین زمان ممکن آماده و در حضور شما می باشند. اعتماد و همراهی شما سرمایه و افتخار  اتوبار جردن می باشد.و با همراه شدن با باربری و اتوبار جردن باعث پیشرفت و ترقی روز افزون باربیر خواهید شد.

2+
با ما تماس بگیرید