مجهز به خودروهای به روز

4
حمل اثاثیه با ماشین های بزرگ, مسقف و تمیز ، برای جلوگیری از آسیب دیدگی ,دیواره

بسته بندی تخصصی ما

2

ما ، در کوتاه ترین زمان ممکن در جمع آوری و بسته بندی وسایل و اسباب منزل شما خدمات خود را ارائه می دهیم تا جای هیچ گونه نگرانی جهت اسباب کشی نداشته باشید .

کارگران مجرب و با اخلاق

3
جابجایی وسایل و اسباب مشتریان توسط کارگران حرفه ای مخصوص اثاث کشی انجام می شود که

چیدمان استاندارد در کامیون

1-(1)

نوع چیدمان وسایل در کامیون اهمیت زیادی دارد. یک چیدمان غیر استاندارد میتواند باعث از بین رفتن وسایل زیرین شود و همچنین با چیدمان صحیح می توان از حداکثر فضا بهره برد.


سابقه درخشان باربری اشرفی اصفهانی

با تجربه و سابقه چندین ساله در زمینه اتوبار و باربری و با در اختیار داشتن کادر مجرب باربری از جمله وانت و کامیونت های مخصوص اسباب کشی و کارگران مجرب ، زبده و با اخلاق و همچنین تجهیزات پیشرفته ویژه بسته بندی لوازم و اسباب و اثاثیه ، در 24 ساعت شبانه روز آماده ارائه خدمات به شما ساکنین محترم این منطقه می باشیم .

عملکرد بی نظیر باربری اشرفی اصفهانی

با توجه به پر اهمیت بودن زمان در کار باربری و جابجایی، باربری اشرفی اصفهانی همیشه در تلاش بوده تا بتواند در اسرع وقت خدمات خود را ارئه دهد تا گامی در جهت رضایت مشتریان برداشته باشد. البته این سرعت عمل هرگز باعث نشده کیفیت خدمات باربری اشرفی اصفهانی کاسته شود و سرعت عمل توام با کیفیت و حسن انجام کار بوده است.


 

باربری اشرفی اصفهانی حمل و نقل به تمام نقاط

باربری اشرفی اصفهانی به منظور رفاه حال شما و کمک به آن دسته از عزیزانی که قصد باربری و اثاث کشی به شهرستان های اطراف تهران را دارند ، اقدام به سرویس باربری به شهرستان نموده است ، در این سرویس برای خانواده های تازه تخفیف هایی در نظر گرفته شده است ، حمل بار به شهرستان از اقدامات جدیدی است که توسط باربری اشرفی اصفهانی انجام شده است ، آنچه که به پرسنل شرکت باربری و  اتوبار اشرفی اصفهانی قوت می بخشد اعتماد شما عزیزان است ، هدف ما آرامش و کسب رضایت شما عزیزان است ، با حمل و نقل بارها و اسباب و اثاثیه های شما به شهرستان ها و نقاط درون تهران در خدمت شما می باشیم ، و تمام بارها و کالاهای شما را در سریع ترین زمان و بدون اتلاف زمان و شکستن به مقصد حمل و نقل می نمایند ، با باربری اشرفی اصفهانی بارها و اثاثیه های خود را با ماشین هایی مجهز و با امنیت و سلامت کامل به مقصد می رسانند ، هر نوع ماشین و کامیونت هایی را که خواستار باشید را در اختیار شما عزیزان میگذاریم. و شبانه روز کالاها و اسباب هایتان را با کمترین زمان به مقصد می رسانیم.

باربری اشرفی اصفهانی  ساعات کاری

باربری اشرفی اصفهانی با دارا بودن امکانات و تجهیزات مدرن باربری و بسته بندی . باربری و اثاث کشی با سرویس vip . خاور ها و کامیونت های ۶ متری و ۸ متری . خدمات شبانه روزی اثاث کشی و باربری در سراسر تهران و حومه .

باربری اشرفی اصفهانی  جا به جایی آسان

باربری اشرفی اصفهانی در به کار بردن تکنیک ها و روش های به روز و استفاده از برترین شیوه های اسباب کشی آنچنان ماهرانه و حرفه ای بارها و اسباب و اثاثیه های شما را حمل و نقل و جا به جا می نمایند ، باربری اشرفی اصفهانی که با همکاری با شما خانواده ها و مشتریان گرامی کالاهایتان را سلامت و بدون شکستن و خراش برداشتن وسیله ای سلامت و با امنیت بالا به مقصد تحویل می دهند ، باربری با خدمات و سرویس هایی که به ما ارائه می دهند ، در تمام سطح تهران و شهرستان ها اول می باند ، و دارای برترین و با کیفیت ترین ها می باند ، زیرا  اتوبار اشرفی اصفهانی با نهایت تلاش و سعی خود قصد دارند تا با سالم رساندن و با امنیت بالا رساندن کالاها و اسباب و اثاثیه های شما عزیزان به مقصد رضایت شما عزیزان را کسب نمایند ،

4+
با ما تماس بگیرید