مجهز به خودروهای به روز

4

حمل اثاثیه با ماشین های بزرگ, مسقف و تمیز ، برای جلوگیری از آسیب دیدگی ,دیواره ی داخل کانتین ها موکت شده و لابه لای وسایل پتو قرار میگیرد.

بسته بندی تخصصی ما

2

ما ، در کوتاه ترین زمان ممکن در جمع آوری و بسته بندی وسایل و اسباب منزل شما خدمات خود را ارائه می دهیم تا جای هیچ گونه نگرانی جهت اسباب کشی نداشته باشید .

کارگران مجرب و با اخلاق

3

جابجایی وسایل و اسباب مشتریان توسط کارگران حرفه ای مخصوص اثاث کشی انجام می شود که جای نگرانی از جهت سلامت فیزیکی وسایل باقی نمیگذارد.

چیدمان استاندارد در کامیون

1-(1)

نوع چیدمان وسایل در کامیون اهمیت زیادی دارد. یک چیدمان غیر استاندارد میتواند باعث از بین رفتن وسایل زیرین شود و همچنین با چیدمان صحیح می توان از حداکثر فضا بهره برد.


سابقه درخشان باربری ولنجک

باربری ولنجک با تجربه و سابقه چندین ساله در زمینه اتوبار و باربری و با در اختیار داشتن کادر مجرب باربری از جمله وانت و کامیونت های مخصوص اسباب کشی و کارگران مجرب ، زبده و با اخلاق و همچنین تجهیزات پیشرفته ویژه بسته بندی لوازم و اسباب و اثاثیه ، در 24 ساعت شبانه روز آماده ارائه خدمات به شما ساکنین محترم این منطقه می باشد.

عملکرد بی نظیر باربری ولنجک

با توجه به پر اهمیت بودن زمان در کار باربری و جابجایی، باربری ولنجک همیشه در تلاش بوده تا بتواند در اسرع وقت خدمات خود را ارئه دهد تا گامی در جهت رضایت مشتریان برداشته باشد. البته این سرعت عمل هرگز باعث نشده کیفیت خدمات باربری ولنجک کاسته شود و سرعت عمل توام با کیفیت و حسن انجام کار بوده است.


باربری ولنجک و اتوبار ولنجک در تهران و ارائه بهترین و نمونه ترین خدمات باربری و بسته بندی

باربری ولنجک و اتوبار ولنجک از باربری و اتوبار های زیر مجموعه اتوبار و باربری تهران تک هستند که در تهران و در منطقه شمال تهران و همچنین در محدوده ولنجک خدماتی همچون : باربری ، اتوبار ، بسته بندی اثاثیه در تهران ، حمل و نقل و جا ب جایی در ولنجک ، باربری در محدوده ولنجک ، اثاث کشی تضمینی و … را به شما عزیزان ارائه می دهند ، باربری ولنجک یکی از پر سابقه ترین باربری های فعال در ولنجک و تمام نقاط تهران است که در سال ۱۳۸۹ در تهران و منطقه شمال تهران فعالیت خود را آغاز کرد .

باربری ولنجک

اتوبار ولنجک

اتوبار و باربری های امروزه نسبت با گذشته بسیار تغییر کرده اند و همچنین حرفه باربری و اثاث کشی امروزی بسیار متفاوت تر از گذشته انجام می شود ، به عنوان مثال اثاث کشی در باربری ولنجک و اتوبار ولنجک در کوتاه ترین زمان ممکن و فقط با یک تماس انجام می شود ، اتوبار ولنجک همچنین اثاث و کالاهایی را که قرار است جا به جا کنید به آسانی و با اطمینان و ضمانت دهی کامل از تهران به شهرستان ها جا به جا می کند ، اتوبار و باربری تهران تک اماده ارائه برترین و نمونه خدمات می باشد ، با ما تماس بگیرید.

به ما اعتماد کنید

ما بهترین و نمونه ترین شرکت اثاث کشی فعال در تهران بزرگ هستیم که خدماتمان را کاملا ارزان ، با کیفیت و ضمانت شده و همراه با بیمه نامه باربری کامل به شما عزیزان ارائه می دهیم ، امید است که شما عزیزان بتوانید با ما همراه باشید و پروژه های جا به جایی ، باربری و حمل و نقل خود را بدون هیچ دغدغه و نگرانی به ما بسپارید ، باربری ولنجک در تمام اثاث کشی ها با شماست.

 

7+
با ما تماس بگیرید