مجهز به خودروهای به روز

4

حمل اثاثیه با ماشین های بزرگ, مسقف و تمیز ، برای جلوگیری از آسیب دیدگی ,دیواره ی داخل کانتین ها موکت شده و لابه لای وسایل پتو قرار میگیرد.

بسته بندی تخصصی ما

2

ما ، در کوتاه ترین زمان ممکن در جمع آوری و بسته بندی وسایل و اسباب منزل شما خدمات خود را ارائه می دهیم تا جای هیچ گونه نگرانی جهت اسباب کشی نداشته باشید .

کارگران مجرب و با اخلاق

3

جابجایی وسایل و اسباب مشتریان توسط کارگران حرفه ای مخصوص اثاث کشی انجام می شود که جای نگرانی از جهت سلامت فیزیکی وسایل باقی نمیگذارد.

چیدمان استاندارد در کامیون

1-(1)

نوع چیدمان وسایل در کامیون اهمیت زیادی دارد. یک چیدمان غیر استاندارد میتواند باعث از بین رفتن وسایل زیرین شود و همچنین با چیدمان صحیح می توان از حداکثر فضا بهره برد.


سابقه درخشان باربری شهران

باربری شهران با تجربه و سابقه چندین ساله در زمینه اتوبار و باربری و با در اختیار داشتن کادر مجرب باربری از جمله وانت و کامیونت های مخصوص اسباب کشی و کارگران مجرب ، زبده و با اخلاق و همچنین تجهیزات پیشرفته ویژه بسته بندی لوازم و اسباب و اثاثیه ، در 24 ساعت شبانه روز آماده ارائه خدمات به شما ساکنین محترم این منطقه می باشد.

عملکرد بی نظیر باربری شهران

با توجه به پر اهمیت بودن زمان در کار باربری و جابجایی، باربری شهران همیشه در تلاش بوده تا بتواند در اسرع وقت خدمات خود را ارئه دهد تا گامی در جهت رضایت مشتریان برداشته باشد. البته این سرعت عمل هرگز باعث نشده کیفیت خدمات باربری شهران کاسته شود و سرعت عمل توام با کیفیت و حسن انجام کار بوده است.


باربری شهران | اتوبار شهران و ارائه خدمات باربری و بسته بندی اثاثیه

به تنها وبسایت رسمی شرکت باربری و اتوبار تهران تک در تهران خوش آمدید ، خرسندیم که در صفحه مربوط به شعبه باربری شهران حضور دارید ، امید است تا پیان مطالب این صفحه را مطالعه نموده و با تیم باربری و نحوه انجام کار اثاث کشی وو باربری آشننا شوید . باربری شهران و اتوبار شهران یکی از باربری های زیر مجموعه اتوبار و باربری تهران تک در تهران می باشد که در منطقه غرب تهران و در محدوده غرب و شهران فعالیت های باربری و اثاث کشی ، بسته بندی حرفه ایی ، جا به جایی اثاث منزل ، حمل و نقل و باربری و … را به ساکنان این منطقه به صورت سریع ارائه می دهد .

باربری شهران

سابقه فعالیت باربری در تهران بزرگ

باربری تهران تک یا بیمه بار نزدیک به دو دهه است که افتخار خدمت صادقانه به شما عزیزان را دارد ، این به این معناست که اتوبار ما با تکیه بر تجربه مدیریت و پرسنل خود و همچنین دانش تجربی کسب شده تا به امروز می تواند بهترین و موثرترین اثاث کشی ها را برای شما به انجام برساند ، باربری شهران هم در سال ۱۳۸۶ در منطقه شهران و با توجه به افزایش جمعیت در محدوده غرب تهران و شهران جهت ارائه خدمات باربری و بسته بندی اثاثیه به صورت خیلی سریع افتتاح شد ، باربری در شهران و اتوبار شهران می توانند بهترین و اصولی ترین اثاث کشی ها را در کمترین زمان در اختیارتان بگذارند.

6+
با ما تماس بگیرید