مجهز به خودروهای به روز

4

حمل اثاثیه با ماشین های بزرگ, مسقف و تمیز ، برای جلوگیری از آسیب دیدگی ,دیواره ی داخل کانتین ها موکت شده و لابه لای وسایل پتو قرار میگیرد.

بسته بندی تخصصی ما

2

ما ، در کوتاه ترین زمان ممکن در جمع آوری و بسته بندی وسایل و اسباب منزل شما خدمات خود را ارائه می دهیم تا جای هیچ گونه نگرانی جهت اسباب کشی نداشته باشید .

کارگران مجرب و با اخلاق

3

جابجایی وسایل و اسباب مشتریان توسط کارگران حرفه ای مخصوص اثاث کشی انجام می شود که جای نگرانی از جهت سلامت فیزیکی وسایل باقی نمیگذارد.

چیدمان استاندارد در کامیون

1-(1)

نوع چیدمان وسایل در کامیون اهمیت زیادی دارد. یک چیدمان غیر استاندارد میتواند باعث از بین رفتن وسایل زیرین شود و همچنین با چیدمان صحیح می توان از حداکثر فضا بهره برد.


سابقه درخشان ما

با تجربه و سابقه چندین ساله در زمینه اتوبار و باربری و با در اختیار داشتن کادر مجرب باربری از جمله وانت و کامیونت های مخصوص اسباب کشی و کارگران مجرب ، زبده و با اخلاق و همچنین تجهیزات پیشرفته ویژه بسته بندی لوازم و اسباب و اثاثیه ، در 24 ساعت شبانه روز آماده ارائه خدمات به شما ساکنین محترم این منطقه می باشیم .

عملکرد بی نظیر ما

با توجه به پر اهمیت بودن زمان در کار باربری و جابجایی، باربری ما همیشه در تلاش بوده تا بتواند در اسرع وقت خدمات خود را ارئه دهد تا گامی در جهت رضایت مشتریان برداشته باشد. البته این سرعت عمل هرگز باعث نشده کیفیت خدمات این اتوبار کاسته شود و سرعت عمل توام با کیفیت و حسن انجام کار بوده است.


باربری هروی یکی از باربری های معتبر در شمال تهران است که زیر نظر اتوبار و باربری تهران تک فعالیت باربری و بسته بندی اثاثیه را در تهران و حومه و همچنین سایر استان های کشور ارائه می دهد ، این باربری و اتوبار بنابه دلایلی همچون ، پوشش سراسری تمام نقاط ، جمعیت بالای محدوده هروی و احساس نیاز شدید به خدمات سریع باربری و بسته بندی اثاث منزل و دلایلی دیگر که در ادامه به آن هخا اشاره ایی خواهیم داشت اشاره می کنیم.

باربری هروی

خدمات ما در باربری تهران

از جمله خدماتی را که ما در اتوبار هروی و باربری هروی به صورت مدام انجام می دهیم شامل :

باربری 

باربری به معنای حمل اثاث و کالاهای شما از جایی به جایی دیگر ، کلمه باربری بیشتر برای حمل اثاث و باربری های داخل شهری بکار گرفته می شود ، برای مثال باربری هروی ، وظیفه حمل اثاث و بار شما را در داخل تهران بر عهده دارد. 

اتوبار شهرستان 

از دیگ خدماتی که باربری هروی و اتوبار هروی در قالب یک شرکت باربری معتبر ارائه می دهند، حمل بار و اثاث و کالاهای شما از تهران به سایر نقاط ایران بزرگ می باشد ، اتوبار و باربری تهران تک با کمک تجهیزات پیشرفته و بهترین نیروی بسته بندی و حمل اثاث بهترین ها را برای شما رقم می زند و اثاث و کالاهای شما را ضمانتی در دورترین نقطه ایران تحویل می دهد.

،

0
با ما تماس بگیرید