مجهز به خودروهای به روز

4

حمل اثاثیه با ماشین های بزرگ, مسقف و تمیز ، برای جلوگیری از آسیب دیدگی ,دیواره ی داخل کانتین ها موکت شده و لابه لای وسایل پتو قرار میگیرد.

بسته بندی تخصصی ما

2

ما ، در کوتاه ترین زمان ممکن در جمع آوری و بسته بندی وسایل و اسباب منزل شما خدمات خود را ارائه می دهیم تا جای هیچ گونه نگرانی جهت اسباب کشی نداشته باشید .

کارگران مجرب و با اخلاق

3

جابجایی وسایل و اسباب مشتریان توسط کارگران حرفه ای مخصوص اثاث کشی انجام می شود که جای نگرانی از جهت سلامت فیزیکی وسایل باقی نمیگذارد.

چیدمان استاندارد در کامیون

1-(1)

نوع چیدمان وسایل در کامیون اهمیت زیادی دارد. یک چیدمان غیر استاندارد میتواند باعث از بین رفتن وسایل زیرین شود و همچنین با چیدمان صحیح می توان از حداکثر فضا بهره برد.


سابقه درخشان ما

با تجربه و سابقه چندین ساله در زمینه اتوبار و باربری و با در اختیار داشتن کادر مجرب باربری از جمله وانت و کامیونت های مخصوص اسباب کشی و کارگران مجرب ، زبده و با اخلاق و همچنین تجهیزات پیشرفته ویژه بسته بندی لوازم و اسباب و اثاثیه ، در 24 ساعت شبانه روز آماده ارائه خدمات به شما ساکنین محترم این منطقه می باشیم .

عملکرد بی نظیر ما

با توجه به پر اهمیت بودن زمان در کار باربری و جابجایی، باربری ما همیشه در تلاش بوده تا بتواند در اسرع وقت خدمات خود را ارئه دهد تا گامی در جهت رضایت مشتریان برداشته باشد. البته این سرعت عمل هرگز باعث نشده کیفیت خدمات این اتوبار کاسته شود و سرعت عمل توام با کیفیت و حسن انجام کار بوده است.


باربری دهکده المپیک | اتوبار دهکده المپیک و ارائه خدمات باربری و بسته بندی اثاثیه در تهران بزرگ

به وبسایت اتوبار و باربری تهران تک خوش آمدید ، صفحه ایی که در حال مطالعه آن هستید مربوط می شود به باربری دهکده المپیک ، امید است تا پایان این مقاله و صفحه با ما باشید . اتوبار دهکده المپیک یکی از باربری ها و اتوبار های فعال در منطقه غرب تهران است که در محدوده دهکده المپیک فعالیت های مربوط به باربری و بسته بندی اثاثیه را ارائه می دهد.

باربری دهکده المپیک

سابقه کاری باربری 

باربری دهکده المپیک یکی از شعبه های باربری و اتوبار تهران تک می باشد که بنابه جمعیت بالای محدوده دهکده المپیک و همچنین بالابودن  نیاز های باربری آن ها تصمیم بر ان شد تا  اتوبار دهکده المپیک در سال ۱۳۹۳ افتتاح شود ، این باربری یکی از بهترین و نمونه ترین باربری محدوده دهکده المپیک است که تا به امروز توانسته است رضایت عموم را در پی داشته باشد.

خدمات باربری و اتوبار 

ما در اینجا به صورت خلاصه ایی به فعالیت هایی که اتوبار و باربری دهکده المپیک در منطقه غرب تهران ارائه می دهد ، اشاره ایی می کنیم. 

باربری ، اتوبار ، باربری در تهران ، باربری در محدوده دهکده المپیک ، اثاث کشی تضمینی ، جا به جایی اثاث منزل 

باربری درون شهری 

اتوبار و باربری دهکده المپیک توانایی ارائه خدمات باربری ، حمل و نقل و جابه جایی اثاث منزل و همچنین بسته بندی اثاثیه را در تمام نقاط شهر تهران دارد ، ما یعنی تمام پرسنل باربری و اتوبار دهکده المپیک آماده ارائه خدمات خود با یک تماس شما هستیم ، پش همین الان با ما تماس گرفته و خدمات خود را ثبت کنید.

اتوبار شهرستان 

باربری دهکده المپیک همچنین علاوه بر انجام تمام پروزه های باربری شهری با در اختیار داشتن بهترین و زبده ترین رانندگان و تجهیزات حمل و نقل بزرگ در کشور می تواند اثاث و کالاهای شما عزیزان را از تهران به تمام مناطق دیگر شهرستان ها با ضمانت و بیمه نامه باربری حمل کند ، باربری و اتوبار دهکده المپیک را همواره در یاد و خاط خود داشته باشد ، ما ضامن و اثاث و کالاهای شما در تمام طول زمان اثاث کشی و حمل و نقل هستیم.

باربری ، اتوبار ، بسته بندی اثاث در تهران ، حمل و نقل و باربری در دهکده المپیک ، جابه جایی اثاث در دهکده المپیک

بسته بندی اثاث منزل

بسته بندی اثاث منزل

یکی دیگر از خدماتی که هر باربری و اتوبار معتبر و دارای نام و نشان ان را ارائه می دهد ، بسته بندی اثاث و کالاهایی است که قرار است به زودی جا به جا شوند و از محلی به محلی دیگر منتقل شوند ، باربری دهکده المپیک می تواند اثاث و کالاهایی را که حساس هستند و خط و خش برداشتن ان ها شما را متحمل ضرر و زیان می کند را با بهترین مواد بسته بندی و توسط پرسنل زبده ، متخصص و اموزش دیده بسته بندی اثاثیه بسته بندی می کند و این اطمینان را به شما می دهد باربری دهکده المپیک ضامن اثاث و کالاهای شما می باشد ، باربری و اتوبار دهکده المپیک در تهران

 

1+
با ما تماس بگیرید