مجهز به خودروهای به روز

4

حمل اثاثیه با ماشین های بزرگ, مسقف و تمیز ، برای جلوگیری از آسیب دیدگی ,دیواره ی داخل کانتین ها موکت شده و لابه لای وسایل پتو قرار میگیرد.

بسته بندی تخصصی ما

2

ما ، در کوتاه ترین زمان ممکن در جمع آوری و بسته بندی وسایل و اسباب منزل شما خدمات خود را ارائه می دهیم تا جای هیچ گونه نگرانی جهت اسباب کشی نداشته باشید .

کارگران مجرب و با اخلاق

3

جابجایی وسایل و اسباب مشتریان توسط کارگران حرفه ای مخصوص اثاث کشی انجام می شود که جای نگرانی از جهت سلامت فیزیکی وسایل باقی نمیگذارد.

چیدمان استاندارد در کامیون

1-(1)

نوع چیدمان وسایل در کامیون اهمیت زیادی دارد. یک چیدمان غیر استاندارد میتواند باعث از بین رفتن وسایل زیرین شود و همچنین با چیدمان صحیح می توان از حداکثر فضا بهره برد.


سابقه درخشان باربری جهان آرا

باربری جهان آرا با تجربه و سابقه چندین ساله در زمینه اتوبار و باربری و با در اختیار داشتن کادر مجرب باربری از جمله وانت و کامیونت های مخصوص اسباب کشی و کارگران مجرب ، زبده و با اخلاق و همچنین تجهیزات پیشرفته ویژه بسته بندی لوازم و اسباب و اثاثیه ، در 24 ساعت شبانه روز آماده ارائه خدمات به شما ساکنین محترم این منطقه می باشد.

عملکرد بی نظیر باربری جهان آرا

با توجه به پر اهمیت بودن زمان در کار باربری و جابجایی، باربری جهان آرا همیشه در تلاش بوده تا بتواند در اسرع وقت خدمات خود را ارئه دهد تا گامی در جهت رضایت مشتریان برداشته باشد. البته این سرعت عمل هرگز باعث نشده کیفیت خدمات باربری جهان آرا کاسته شود و سرعت عمل توام با کیفیت و حسن انجام کار بوده است.


باربری جهان آرا ، اتوبار جهان آرا و ارائه خدمات با کیفیت و ارزان

باربری جهان آرا یکی از شرکت های باربری فعال در تهران بزرگ است ، که خدمات باربری ، بسته بندی ، اتوبار ، حمل و نقل و باربری ، اثاث کشی ، جابه جایی اثاث منزل و … را در حوزه خدمات باربری است را ارائه می دهد ، این اتوبار مانند سایر اتوبار ها و شعبات اتوبار و باربری تک تهران در ابتدا در یک منطقه مشخص فعالیت خود را انجام می داد اما با گذشت زمان و افزایش ظرفیت و توانایی و همچنین بکارگیری بهترین نیروهای باربری همراه با تجهیزات پیشرفته توانست در تمام مناطق تهران بزرگ فعالیت باربری داشته باشد.

باربری جهان آرا

حوزه فعالیت باربری

باربری و اتوبار جهان آرا در ابتدای شروع کار در منطقه مرکز تهران و در محدوده جهان آرا فعالیت ابتدایی باربری و اتوبار خود را آغاز کرد ، اما پس از مدتی که از گذشت زمان و فعالیت و ارائه خدمات باربری

گذشت توانست در سایر مناطق تهران بزرگ فعالیت باربری داشته باشد ، باربری جهان آرا جزو بهترین های حال حاضر و نمونه ترین شعبه باربری تهران تک می باشد .

باربری در جهان آرا

ما در تمام زمان اثاث کشی و جابه جایی با شماییم و شما را تنها نمی گذاریم

 

6+
با ما تماس بگیرید