مجهز به خودروهای به روز

4

حمل اثاثیه با ماشین های بزرگ, مسقف و تمیز ، برای جلوگیری از آسیب دیدگی ,دیواره ی داخل کانتین ها موکت شده و لابه لای وسایل پتو قرار میگیرد.

بسته بندی تخصصی ما

2

ما ، در کوتاه ترین زمان ممکن در جمع آوری و بسته بندی وسایل و اسباب منزل شما خدمات خود را ارائه می دهیم تا جای هیچ گونه نگرانی جهت اسباب کشی نداشته باشید .

کارگران مجرب و با اخلاق

3

جابجایی وسایل و اسباب مشتریان توسط کارگران حرفه ای مخصوص اثاث کشی انجام می شود که جای نگرانی از جهت سلامت فیزیکی وسایل باقی نمیگذارد.

چیدمان استاندارد در کامیون

1-(1)

نوع چیدمان وسایل در کامیون اهمیت زیادی دارد. یک چیدمان غیر استاندارد میتواند باعث از بین رفتن وسایل زیرین شود و همچنین با چیدمان صحیح می توان از حداکثر فضا بهره برد.


سابقه درخشان ما

با تجربه و سابقه چندین ساله در زمینه اتوبار و باربری و با در اختیار داشتن کادر مجرب باربری از جمله وانت و کامیونت های مخصوص اسباب کشی و کارگران مجرب ، زبده و با اخلاق و همچنین تجهیزات پیشرفته ویژه بسته بندی لوازم و اسباب و اثاثیه ، در 24 ساعت شبانه روز آماده ارائه خدمات به شما ساکنین محترم این منطقه می باشیم .

عملکرد بی نظیر ما

با توجه به پر اهمیت بودن زمان در کار باربری و جابجایی، باربری ما همیشه در تلاش بوده تا بتواند در اسرع وقت خدمات خود را ارئه دهد تا گامی در جهت رضایت مشتریان برداشته باشد. البته این سرعت عمل هرگز باعث نشده کیفیت خدمات این اتوبار کاسته شود و سرعت عمل توام با کیفیت و حسن انجام کار بوده است.


باربری قیطریه

باربری قیطریه برترین باربری

باربری قیطریه همراه باشید زیرا بهترین خدمات به مشتریان خود ارائه می دهد ، با ما همراه باشید و بهترین ها را برای خود و خانواده هایتان به ارمغان بیاورید ، با خدمات و سرویس هایی که ارائه می دهند برترین می باشند و در تمام ساعات شبانه روز آماده می باشند تا در خدمت شما باشند و کارهای شما را به نحوه احسنت برایتان به انجام برسانند ، باربری و اسباب کشی و حمل و نقل تخصص ماست ، و حمل و نقل کالاهای سبک و سنگین خود را به باربری قیطریه بسپارید که با باکیفیت ترین سرویس ها سلامت به مقصد می رسانیم.در سلامت رساندن کالاهایتان به مقصد کارکنان و کارگران باربری قیطریه تمام تلاش خود را می نمایند ، باربری و اسباب کشی به هر نقطه از تهران و شهرستان که خواستار باشید را برایتان به انجام می رسانیم . سالم و صحیح بارهایتان را به مقصد برسانید با بیمه نامه ها و با بارنامه ها نیز بارهایتان را سلامت و با ضریب امنیتی بالا به مقصد برسانید. و در صورت هر گونه آسیب و صدمه دیدین به بارها و اسباب و اثاثیه های شما باربری موظف است خسارت شما را کامل پرداخت نمایند.و با بسته بندی هایی به روز و شیک کالاها و اسباب و اثاثیه هایتان را از کوچکترین کالا گرفته تا بزرگترین اسباب ها را برای شما بسته بندی می نمایند . بسته بندی شیک و مرتب را برای شما به انجام می رسانند طوری که هرکدام از کالاها را به نحو خاص و جداگانه برای شما بسته بندی می نمایند.و با تیمی دوره دیده و حرفه ای و متخصص در تمام زمینه های باربری و اسباب کشی کالاهایتان را به بهترین شکل ممکن جا به جا و به مقصد می رسانند. با باربری قیطریه همراه باشید سلامت رساندن کالهایتان به مقصد را تضمین نمایید.

باربری تهران تک  –  حمل بارباربری در قیطریه  –  باربریحمل باربسته بندی

 

باربری قیطریه حمل و نقل به تمام نقاط تهران

باربری قیطریه در خدمت شما می باشند ، و در تمام نقاط تهران و شهرستان ها در خدمت شما می  باشند و بارها و اسباب و اثاثیه های شما را به هر نقطه از تهران و شهر ستان ها که بخواهید حمل و نقل و جا بجا می نمایند.

باربری قیطریه و شعبات شرق تهران

باربری پیروزی   ،   باربری تهرانپارس  ،  باربری رسالت   ،   باربری نارمک

شعبات شمال تهران در اتوبار قیطریه

باربری سعادت آباد  –   باربری شهرک غرب   –   باربری نیاوران   –   باربری ظفر   –   باربری تجریش    –   باربری شریعتی  –   باربری ونک  –  باربری جردن –  باربری زعفرانیه  –   باربری هروی  –  باربری میرداماد  –   باربری مینی سیتی

باربری قیطریه

 

باربری در قیطریهباربریاتوبارکامیونت های باربریاسباب کشیحمل و نقل

باربری در قیطریه و شعبات مرکز تهران

باربری یوسف آباد  –   باربری گیشا  –   باربری ولیعصر 

2+
با ما تماس بگیرید