مجهز به خودروهای به روز

4

حمل اثاثیه با ماشین های بزرگ, مسقف و تمیز ، برای جلوگیری از آسیب دیدگی ,دیواره ی داخل کانتین ها موکت شده و لابه لای وسایل پتو قرار میگیرد.

بسته بندی تخصصی ما

2

ما ، در کوتاه ترین زمان ممکن در جمع آوری و بسته بندی وسایل و اسباب منزل شما خدمات خود را ارائه می دهیم تا جای هیچ گونه نگرانی جهت اسباب کشی نداشته باشید .

کارگران مجرب و با اخلاق

3

جابجایی وسایل و اسباب مشتریان توسط کارگران حرفه ای مخصوص اثاث کشی انجام می شود که جای نگرانی از جهت سلامت فیزیکی وسایل باقی نمیگذارد.

چیدمان استاندارد در کامیون

1-(1)

نوع چیدمان وسایل در کامیون اهمیت زیادی دارد. یک چیدمان غیر استاندارد میتواند باعث از بین رفتن وسایل زیرین شود و همچنین با چیدمان صحیح می توان از حداکثر فضا بهره برد.


سابقه درخشان ما

با تجربه و سابقه چندین ساله در زمینه اتوبار و باربری و با در اختیار داشتن کادر مجرب باربری از جمله وانت و کامیونت های مخصوص اسباب کشی و کارگران مجرب ، زبده و با اخلاق و همچنین تجهیزات پیشرفته ویژه بسته بندی لوازم و اسباب و اثاثیه ، در 24 ساعت شبانه روز آماده ارائه خدمات به شما ساکنین محترم این منطقه می باشیم .

عملکرد بی نظیر ما

با توجه به پر اهمیت بودن زمان در کار باربری و جابجایی، باربری ما همیشه در تلاش بوده تا بتواند در اسرع وقت خدمات خود را ارئه دهد تا گامی در جهت رضایت مشتریان برداشته باشد. البته این سرعت عمل هرگز باعث نشده کیفیت خدمات این اتوبار کاسته شود و سرعت عمل توام با کیفیت و حسن انجام کار بوده است.


باربری شریعتی و ارائه دهنده با کیفیت ترین خدمات باربری و بسته بندی در تهران و حومه

باربری شریعتی یکی از باربری های فعال در شمال تهران و محدوده شریعتی است که زیر نظر اتوبار و باربری تک تهران فعالیت خود را از سال ۱۳۹۲ آغاز کرده است ، این باربری با در اختیار داشتن بهترین تجهیزات حمل و نقل و بسته بندی و همچنین دارا بودن تخصص بالای پرسنل در استفاده از این تجهیزات توانسته است تا به امروز بهترین و موثرترین خدمات را در اختیار شما عزیزان قرار دهد. 

باربری شریعتی

باربری در شریعتی و دسترسی آسان به خدمات باربری

باربری شریعتی با اولین تماس به خدمت شما می ایند ، و با سابقه ای درخشان و پنجاه سال خدمت و سرویس رسانی در این زمینه توانسه بهترین ها را به همشهریان و همراهان خود ارائه دهند ، با کسب رضایت شما عزیزان و مشتریان در سطح تهران اول می باشند . و با کیفیت ترین سرویس ها و خدمات را به شما عزیزان ارائه می دهند.

اتوبار شریعتی در اختیار داشتن کارگران ماهر

اتوبار شریعتی با کارگرانی ماهر و متخصص در این زمینه و با سابقه کاری موفق و درخشان بهترین جا به جایی را برایتان به انجام می رسانند ، و شما را یاری می نمایند تا بدون کوچک ترین نقصی و آسیبی اسباب و اثاثیه هایتان رابه مقصد برسانند ، کارگران باربری با آموزش هایی که فرا گرفته اند به نحوه احسنت بارهایتان را به مقصد می رسانند. با تماس با باربری شریعتی اسباب و اثاثیه هایتان و بارهایتان ره به هر نقطه از تهران و شهرستان ها که می خواهید حمل و نقل نمایید .

باربری در شریعتی  –  باربریحمل باربسته بندیاتوباراتوبار شریعتی

باربری و اتوبار تهران تک  –  باربری در شریعتی –  اتوبار در شریعتی  –

باربری در شریعتی بدون نقص

باربری شریعتی اثاث کشی بدون نقص و شکستن کالاها را برای شما همراهان و عزیزان به انجام می رسانند ، و در اسباب کشی و حمل و نقل و جا بجا کردن کالاها هیچ چیز را برای شما همراهان و عزیزان با بهترین سرویس ها و خدمات انجام میدهد.با کارگرانی ماهر و کاربلد و متخصص در زمینه باربری و اسباب کشی بارها و اسباب و اثاثیه ها ی شما را حمل ونقل می نمایند و بدون اینکه آسیبی به کالاهای شما وارد شود سالم و سلامت به مقصد می رسانند .

بهترین سرویس های باربری در شریعتی

با استفاده از برترین سرویس ها و خدمات کالاهایتان را به مقصد رسانده و با خوش مشربی با شما عزیزان و همراهان بهترین ها را برایتان به انجام میرسانند. با باربری و اتوبار شریعتی همراه باشید و بهترین ها را برای خود و خانواده هایتان به ارمغان بیاورید.

شعبات باربری

اتوبار و باربری در تهران و در حومه تهران به صورت کاملا فعال و سراسری فعالیت مداوم باربری دارد ، اما آیا باربری شریعتی به تنهایی می تواند به تمام نقاط تهران خدمات رسانی انجام دهد ، در پاسخ به این سوال باید گفت خیر ، ما در اتوبار شریعتی شعبات همکار دیگری را نیز در سایر نقاط تهران بزرگ فعال کرده ایم که بتوانند خدمات را به صورت سریع در دسترس تمام نقاط تهران بگذارند.

باربری در شریعتی شعبات شرق تهران

باربری در شریعتی شعبات شمال تهران

باربری در شریعتی شعبات مرکز تهران در باربری و اتوبار  

باربری های غرب تهران در اتوبار 

باربری اشرفی اصفهانی  –   باربری مرزداران   –   باربری پونک  –  باربری سردارجنگل   –   باربری دهکده المپیک  –   باربری جنت آباد  

 

 

0
با ما تماس بگیرید