اتوبار ظفر

اتوبار ظفر به صورت شبانه روزی آماده ی خدمت رسانی به هم شهریان محترم

اتوبار ظفر با پرسنل متخصص آماده ی همکاری با همشهریان عزیز در امر اثاث کشی و باربری است. با پیشرفت فضاهای شهری و گسترش آپارتمان ها از یک طرف و از طرف دیگر افزایش تجهیزات و لوازم خانگی، اثاث کشی یا اسباب کشی به یکی از مهمترین دغدغه های مردم و به خصوص مردم شهرهای بزرگ مثل تهران  تبدیل شده است. جابه جایی وسایل سنگین مانند تردمیل، ساید، لباسشویی و …. به حقیقت کار کسانی است که تخصص، تجربه، و تجهیزات لازم را دارا هستند.

ویژگی های اتوبار ظفر

اتوبار ظفر به شما هم وطنان قول میدهد که جابه جایی وسایلتان را بدون کوچکترین صدمه جابه جا خواهد کرد.

باربری و باربری ظفر با بیش از ۵۰ سال تجربه ی کاری در مناطق تهران آماده ی خدمت رسانی به همشهریان عزیز است.

کارگران اتوبار ظفر با تجربه ی خود و با اخلاق و خوش رفتار در حمل اثاثیه ی شما نهایت دقت را خواهند داشت.

باربری ظفر با دارا بودن ماشین های باری مختلف و مجهز به کارتن های مجهز بسته بندی، جعبه های مخصوص و پتو و ….. از شکستن و صدمه دیدن وسایل شما جلوگیری میکند.

اتوبار ظفر دارای کارگران مخصوص وسایل سنگین می باشد.باربری ظفر برای حمل وسایل سنگین مانند ساید، گاو صندوق، لباسشویی، تردمیل، وسایل بدنسازی و …. دارای کارگران مخصوصی است که اتوبار تجریش تضمین میکند که به بهترین نحو ممکن وسایل شما را جابه جا خواهند کرد.

شماره تلفن های اتوبار ظفر:

باربری ظفر با شماره تلفن های زیر آماده ی خدمت رسانی به  صورت ۲۴ ساعته به شما همشهریان محترم در تجریش است:

۲۶۴۱۴۱۱۳

۲۲۹۲۶۳۹۷

۴۴۳۶۵۷۳۰

۷۷۹۴۹۰۸۴

مدیریت: ۰۹۱۲۷۶۹۱۳۵۸

انتقادات: ۰۹۱۸۹۸۱۸۲۹۵

کامیون های باربری اتوبار ظفر

ما دارای کامیون های سبک و سنگین هستیم که با توجه به حجم اثاث و بار مشتریان عزیز میتوانند کامیون مورد نظرشان را که مناسب است سفارش دهند.

کف و دیواره های کامیون های اتوبار ظفر با استفاده از موکت و پتو پوشیده شده اند تا در حین جابه جایی و حرکت اثاث مشتریان ضربه نبیند.

ما مفتخریم که دغدغه های شما را در امر اثاث کشی برطرف نموده و خاطره ی شیرینی را در ذهن شما رقم بزنیم. اتوبار ظفر آماده ی حمل وسایل سنگین، حمل وسایل بدنسازی، حمل تردمیل، حمل لباسشویی، حمل یخچال ساید بای ساید، حمل گاو صندوق و … با قیمت های نازک است. حمل این وسایل در طبقات مختلف ساختمان مبدا و مقصد به صورت تضمینی انجام شده و به شما عزیزان بارنامه تحویل داده میشود.

ویژگی هایی که اتوبار ظفر را متمایز میکند:

  • اتوبار ظفر مفتخر است کا با بیش از ۵۰ سال تجربه در خدمت شما هم وطنان است
  • ماشین های باربری باربری ظفر مناسب با بار مشتریان مجهز شده اند مثلا برای وسایل شکستنی ماشین هایی داریم که کف  و دیواره های آنها با موکت نرم پوشیده شده است تا هم گرد و غبار روی وسایل شما ننشیند و هم در حین جابه جایی صدمه نبینند.
  • متناسب با اثاثیه یا بار مشتریان باربری ظفر از ماشین های وانت، خاور ۳ متری، خاور ۶ متری، ترانزیت و سایر ماشین های باربری استفاده میکند.
  • در اتوبار تجریش بسته بندی وسایل به بهترین شکل ممکن و توسط کارگران مخصوص اتوبار تجریش انجام میگیرد. اتوبار تجریش کارگرانی ماهر و دوره دیده دارد که با استفاده از تخصص خود و بهره گیری از تجهیزات باربری ظفر وسایل شما را طوری بسته بندی می کنند که شما دغدغه ای برای حمل آن ها نداشته باشید.

همین حالا با باربری ظفر تماس بگیرید و با خیال راحت وسایلتان را در کمترین زمان ممکن و بدون صدمه جابه جا کنید.

 

اتوبار ظفرچرا اتوبار تهران تک تصمیم  ایجاد شعبه ی اتوبار ظفر را گرفت؟

تجریش یکی از قدیمی ترین و قشنگترین محله های تهران است که در سال های گذشته گردشگران زیادی را جذب کرده است. بازار تجریش یکی از شلوغ ترین بازارهای تهران است. مردم تجریش مردمی خون گرم هستند. با  ایجاد آپارتمان های بزرگ در تجریش و تراکم زیاد جمعیت نیاز به باربری ظفر بیشتر حس شد و با تماس مشتریان اتوبار تهران تک از تجریش دسترسی از مرکز شهر به تجریش نیازمند وقت زیادی بود.

به همین جهت اتوبار تهران تک تصمیم گرفت در جهت رفاه همشهریان عزیزمان در محله ی تجریش شعبه ی باربری ظفر را ایجاد کند.

همشهریان تجریشی جهت حمل بار و بسته بندی وسایل خود میتوانند با باربری ظفر با شماره تماس ۲۶۴۱۴۱۱۳ تماس حاصل فرمایند.

نرخ اتوبار ظفر با توجه به درآمد اقشار جامعه تعیین میشود

با توجه به اینکه عده ای از همشهریان عزیزمان ک هقصد اثاث کشی دارند جوانانی هستند که تازه ازدواج کرده اند یا مستاجرین عزیز هستند لذا اتوبار ظفر تصمیم گرفته است که نرخ خدمات خود را متغییر در نظر گرفته و به اقشار پایین دست جامعه تخفیف بدهد. امید است با این تصمیم کمکی هرچه ناچیزتر به همشهریان عزیزمان کرده باشیم.

بسته بندی وسایل در اتوبار ظفر به چه صورتی انجام می شود؟

اتوبار ظفر دارای جعبه های مخصوص بسته بندی وسایل شکستنی است که با این کار و همچنین تخصص کارگران ما به شما این امید را میدهیم که وسایلتان بدون هیچ صدمه ای جابه جا خواهند شد.

همچنین ما در کف ماشین های باربری موکت و فوم قرار داده ایم تا از آسیب دیدن کف وسایل در حین اثاث کشی جلوگیری شود.

چرا اثاث کشی و باربری تخصص میخواهد و چرا اتوبار ظفر مدعی تخصص است؟

در باربری و اثاث کشی چند چیز مهم است. یکی حمل وسایل سنگین که با توجه به تعداد طبقات آپارتمان و جاگیر بودن وسایل نیازمند تخصص است و دیگری دقت در جابه جایی به دلیل وجود وسایل شکستنی.

اتوبار ظفر برای بسته بندی و حمل کارگران متخصصی دارد که مفتخر هستند طی چندین سال سابقه کاری همشهریان عزیز را راضی نگه داشته اند.

توانایی های خاص اتوبار ظفر

یک باربری برتر ویژگی های برتری دارد. کارگران اتوبار ظفر دارای توانایی های ویژه هستند. آنها با حمل وسایل سنگین به صورت ایمن توانایی حمل وسایل منزل را دارند.

حمل وسایل خانگی سنگین، وسایل اداری سنگین و …. از توانایی های کارگران ماست. حمل وسایل سنگین در میان طبقات آپارتمان ها از تخصص های اتوبار ظفر است

اتوبار ظفر و شعبه ها در پایتخت

اتوبار تجریشاتوبار لویزاناتوبار مینی سیتیاتوبار پونک

باربری شهرک غرب ، باربری مرزداران ، باربری گیشا ، باربری یوسف آباد ، باربری جردن ، باربری ونک

باربری نیاوران ، باربری سردار جنگل ، باربری اشرفی اصفهانی ، باربری جنت آباد ، باربری ستارخان

اتوبار ظفر و زمینه های کاری

اتوبار ظفر با چندین دهه سابقه ی کاری در زمینه های اثاث کشی در سطح تهران ، اثاث کشی ادارات و شرکت ها ، اثاث کشی به شهرستان های اطراف تهران ، بسته بندی تخصصی وسایل مسکونی مانند مبلمان و ظروف و …. در خدمت شماست. اتوبار ظفر دارای پرسنل مخصوص بسته بندی کالا ها و رانندگان مجرب و همچنین کارگران جابه جایی وسایل سنگین است. در زمینه ی چیدن وسایل در مقصد هم اتوبار ظفر دارای شیوه ها و کارگران توانمند است. کلیه ی امور اثاث کشی و اسباب کشی در تخصص اتوبار ظفر است. هدف باربری ظفر ایجاد آرامش در اثاث کشی های شماست. اعتماد شما افتخار ماست.

اتوبار ظفر در عرصه ی اثاث کشی منازل

اتوبار ظفر با داشتن کارنامه ای درخشان در امور اثاث کشی های منازل مسکونی در تهران . بسته بندی اثاثیه ی شکستنی قبل از اثاث کشی ، حمل وسایل سنگین خانه های منازل مسکونی . خدمات اثاث کشی در تهران . خدمات شبانه روزی باربری . مشاوره ی رایگان اثاث کشی توسط پرسنل توانمند اتوبار ظفر . شماره تلفن باربری و اثاث کشی در منطقه ی ظفر . هدف ما نداشتن دغدغه و استرس در اثاث کشی است . اعتماد شما سرمایه ی اتوبار ظفر است . با باربری ظفر دیگر نگران آسیب دیدن و گرد و غبار گرفتن وسایلتان در اثاث کشی نباشید . کاف است کار را به کارگران کاربلد باربری ظفر بسپارید . ما اثاث کشی شما را به بهترین شکل ممکن انجام خواهیم داد و شما در منزل جدید زندگی را ادامه دهید.

3+
با ما تماس بگیرید